Žurnál+

Na návšteve u zákazníkov SAShE - Výzva na prihlásenie!

P
SAShE.sk990 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2019-06-29 13:59:56 /  2 komentáre / 50 lajkov

Milujete rukodielne peknosti a radi nakupujete na SAShE? Ak je vaša odpoveď "áno", chceli by sme vám povedať dve veci. Po prvé. Ste úžasní a veľmi si vážime, že viete oceniť vecičky, ktoré majú dušu, príbeh a kúsok človeka, ktorý ich vlastnými rukami vyrobil. ♥ Po druhé. Sme na vaše poklady a úlovky zo SAShE zvedaví!

 

 

Máte obľúbené šperky, ktoré nosíte stále dookola, zbierku kabeliek, ktorou sa chcete pochváliť alebo bytové dekorácie, ktoré zútulňujú váš domov a dodávajú mu neopakovateľný šarm? Dajte nám o sebe vedieť cez prihlasovací formulár a možno budete práve vy hlavnou hviezdou ďalšieho dielu seriálu Na návšteve!

Link na formulár

 

 

Z našej návštevy vám ostane nádherná pamiatka v podobe fotografií od profesionálnej fotografky a odmeníme vás aj poukážkou na nákup na SAShE v hodnote 100 Eur. ;)

 

 

Ste zvedaví, ako bude žurnálik z návštevy vyzerať? V tomto článku môžete nahliadnuť ku Katke a v tomto ku Dominike.

 

 

P.S.: Radi by ste sa pochválili vašimi pokladmi, ale na hviezdu seriálu Na návšteve sa necítite? Nevadí, určite sa nám ozvite aj tak! Môžete nám ukázať iba svoju šperkovnicu, šatník alebo obľúbený outfit.

Link na formulár

 

 

Júúúj, aj vy sa už tak strašne tešíte? :)

Komentáre

ddassa Dobrý deň redakcia SAShE dokedy je možné sa prihlásiť?

2019-06-28 14:10:581x

emily  REDAKCIA  Dobrý deň, tešíme sa vášmu záujmu :) Výber budeme robiť budúci týždeň, ak sa prihlásite neskôr, uložíme si vás do budúcna :)

2019-06-28 15:16:07
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »