Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

Letná charitatívna aukcia "Pošli DOBRO mamám"

SAShE.sk . » Redakcia / 2019-07-10 09:25:22 /  2 komentáre / 37 lajkov / 262x zobrazený

Od 8. do 14. júla 2019 bude v spolupráci s ďakujeme.sk prebiehať letná charitatívna aukcia "Pošli DOBRO mamám". Každá predaná vecička pomôže mamám a ich detičkám s neľahkým osudom.

Cieľom handmade aukcie je obdarovať mamy chorých alebo postihnutých detičiek tým, po čom najviac túžia. Aby ich deti mohli napredovať, aby sa mohli samé napapať, povedať "mama", rozbehnúť sa po vlastných nôžkach... 

Ich príbehy si môžete prečítať na stránke ďakujeme.sk.

 

 

Aukcia bude prebiehať na facebookovej stránke ďakujeme.sk. Vydražiť si môžete výrobky od šikovných SAShE predajcov, ako napríklad Abreadbag, rebornyou, Pompomnatur, miu, Silur, HogoFogo, vo.vlneArtikaTocarfarebny.domov či bizuslavka. Výber je naozaj rôznorodý, v ponuke sú šperky, oblečenie, doplnky do domácnosti aj kozmetika. Výťažok z aukcie bude rozdelený medzi všetky príbehy vrámci programu "Pošli DOBRO mamám".

 

Link do aukcie

 

Vďaka vzácnym darcom dostal každý jeden príbeh "štartovné" v podobe 300 € a mamičky tiež dostali peniažky na to, aby si darovali "čas pre seba". Program pre nich vymyslela ich srdcu blízka osôbka, ktorá o nich ďakujeme.sk napísala. Mamičky si vďaka tomu mohli dopriať masáž, kaderníčku, kino či romantickú večeru... a nabrať tak sily do ďalšieho boja.

 

 

Ako sa do handmade aukcie môžete zapojiť?

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

 

Link do aukcie

 

2. Na konci aukčného týždňa vás kontaktujú dievčatá z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku.

Všetky peniažky, ktoré za vydraženú vecičku zaplatíte, poputujú mamičkám chorých alebo postihnutých detí. Väčšina mamičiek potrebuje peniažky na rehabilitácie pre svoje deti a iné dôležité veci, ktoré napomôžu k ich napredovaniu a zlepšeniu ich zdravotného stavu.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

 

 

SAShE predajcovia venovali vecičku do aukcie bez nároku na zisk. Svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec a za to im z celého srdca ďakujeme. ♥ Teraz je rad na vás! :) Zapojte sa aj vy do tohto krásneho projektu a vydražte si niektorú z unikátnych handmade vecičiek. Aukcia bude prebiehať na facebookovej stránke ďakujeme.sk.

 

 

Pár slov na záver od redakcie SAShE

Darcovský portál ďakujeme.sk považujeme za jeden z najtransparentnejších a najbezúhonnejších dobročinných projektov. Ľudia a rodiny sa doň môžu zapojiť počas celého roka a požiadať verejnosť o finančnú pomoc. Peniažky sa vždy získavajú len na konkrétny účel – rehabilitácie, lieky pre dieťa, nové okná do domu...

Tím dakujeme.sk zlepšuje osudy ľudí, ktorí sa dostali do ťažkých životných situácií a za to im patrí náš veľký obdiv. Rovnako sme dojatí a ďakujeme všetkým SAShE predajcom, ktorí do aukcie venovali svoje veci a rozhodli sa tento krásny projekt podporiť. Vďaka ich štedrosti a ochote pomáhať je tento projekt vôbec možný. 

V prípade, že máte vo svojom okolí rodinu, dieťatko či osamelého starčeka, ktorí potrebujú pomoc, nečakajte a podporte ho, aby napísal svoj príbeh na dakujeme.sk. ♥

 


Komentáre

eko.brnka Úžasná myšlienka, určite sa zapojím do dražby.

2019-07-08 15:12:552x

dobromira1 Skvelé!

2019-07-09 13:04:281x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
858 predaných ks, 499 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »