Žurnál+

Jarné (na)ladenie + súťaž

P
SAShE.sk982 predaných ks, 541 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Súťaže / 2022-04-21 16:09:29 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Slniečko nás pomaly čím ďalej, tým viac zohrieva, začíname nosiť prvé jarné šaty a siahame po ľahšej kozmetike. Potreby pleti sa totiž menia. Krémy môžu byť jemnejšie, s inými vitamínmi a dôkladnou ochranou proti slnečným lúčom. Ako si užiť jar pomaly, krásne zhrnuli dievčatá z Poetiko vo svojom článku. A aké jarné zvyky máte vy? Tie naše si môžete pozrieť v tomto krátkom videu. Vyskúšajte zaradiť do svojej rutiny večernú masku a rozmaznajte svoju pleť po celom dni.

 

sprchový gél | ranná maska na tvár | šľahané maslo - Poetiko

 

 

Každodenné radosti povýšte ešte vyššie. Čo takto si uchmatnúť maliny z tejto krásnej misky od Zen.Zem? Z tejto pastelovej kolekcie má ešte niekoľko kúskov v ponuke a potešilo nás, že bude aj na SAShE v Tržnici. My v redakcii si už robíme zálusk na poháriky a misky. 

 

 

taniere | pohárikZEN.ZEM

 

Kedy ste si dali maliny na prsty a potom ich s chuťou jednu po druhej zjedli? Ako na to, vám ukáže malý Jonáško v tomto videu

 

 

Naladiť na jar sa môžete aj zapojením do súťaže na našom Facebooku (súťaž končí v piatok večer)! Môžete vyhrať parádnu kabelku od Ammyly, ktorá vám zaručene spôsobí instantnú radosť. Motív kabelky vychádza z pôvodných detských malieb a je dotvorený rôznymi výtvarnými technikami. Grafiky sú následne zdigitalizované a za pomoci špeciálnej tlačiarne s vysokým rozlíšením vytlačené priamo na kožu.

 

ľanová košeľa - Vtáčatko.ušilo

 

Samozrejme, jar treba stráviť aj v príjemných materiáloch! Čo poviete na ľanovú košeľu, ktorá je v oversized verzii a dobre zapadne do jarného kapsulového šatníka. A ak vám dochádzajú nápady, čo si obliecť, v tomto článku ich nájdete neúrekom.

 

hrnček - kreamika

 

Naladili sme vás? Podeľte sa s nami v komentároch, aké máte tipy a zvyky, ako si spríjemniť toto obdobie.

 

 

Prajeme príjemné pohodové jarné dni,

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »