Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

Jarná charitatívna aukcia "Pošli DOBRO mamám"

SAShE.sk . » Redakcia / 2020-05-15 17:42:00 /  Pridaj komentár / 26 lajkov

Pomôžte mamám a ich detičkám s neľahkým osudom a zapojte sa do jarnej charitatívnej aukcie "Pošli DOBRO mamám"! Aukcia prebieha od 10. do 17. mája 2020 v spolupráci s ďakujeme.sk a vydražiť si na nej môžete originálne rukodielne výrobky od SAShE predajcov.

 

 

Výťažok z handmade aukcie "Pošli DOBRO mamám" poputuje mamám bojovníčkam, ktoré sa starajú o choré či postihnuté dieťatko, alebo maminkám, ktoré prechádzajú náročným životným obdobím. O ich neľahkom osude napísali ďakujeme.sk ich blízki - kamarátka, susedka, pani učiteľka zo školy, sestra a nezriedka i manžel.

Ich príbehy si môžete prečítať na stránke ďakujeme.sk.

 

 

Handmade aukcia "Pošli DOBRO mamám" prebieha na facebookovej stránke ďakujeme.sk. Vydražiť si môžete výrobky od šikovných SAShE predajcov, ako napríklad Blubery, Kvitok, SinaShop, Stolárstvo Konrád, Pjur beauty, Orbis.Tatry, StudioES, Babioles, Simply Grey, Ručičkovo, MatyldaK, ZU.ZU, Mylo, Akoya, Zuzana Zachar či Modrá Púpava. SAShE predajcovia venovali vecičku do aukcie bez nároku na zisk. Svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec a za to im z celého srdca ďakujeme. ♥

Výber je naozaj rôznorodý, v ponuke sú šperky, oblečenie, doplnky do domácnosti aj kozmetika. Výťažok z aukcie bude rozdelený medzi všetky príbehy v rámci programu "Pošli DOBRO mamám".

 

 

Vďaka štedrému darcovi dostal každý jeden príbeh "štartovné" v podobe 250 € a teraz je rad na vás! Zapojte sa do aukcie, niečo pekne si vydražte a pomôžte! Mamičky budú vďaka vám môcť uhradiť rehabilitačný pobyt pre ich dieťatko, lieky či iné nevyhnutné náklady, ktoré im priniesla ich zložitá životná situácia.

 

Link do aukcie

 

 

Ako sa do handmade aukcie môžete zapojiť?

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

 

Link do aukcie

 

2. Na konci aukčného týždňa vás kontaktujú dievčatá z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Všetky peniažky, ktoré za výrobok zaplatíte, poputujú mamičkám a ich deťom s neľahkým osudom.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

 

 

Pár slov na záver od redakcie SAShE

Darcovský portál ďakujeme.sk považujeme za jeden z najtransparentnejších a najbezúhonnejších dobročinných projektov. Ľudia a rodiny sa doň môžu zapojiť počas celého roka a požiadať verejnosť o finančnú pomoc. Peniažky sa vždy získavajú len na konkrétny účel – rehabilitácie, lieky pre dieťa, nové okná do domu...

Tím dakujeme.sk zlepšuje osudy ľudí, ktorí sa dostali do ťažkých životných situácií a za to im patrí náš veľký obdiv. Rovnako sme dojatí a ďakujeme všetkým SAShE predajcom, ktorí do aukcie venovali svoje veci a rozhodli sa tento krásny projekt podporiť. Vďaka ich štedrosti a ochote pomáhať je tento projekt vôbec možný.

V prípade, že máte vo svojom okolí rodinu, dieťatko či osamelého starčeka, ktorí potrebujú pomoc, nečakajte a podporte ho, aby napísal svoj príbeh na dakujeme.sk.

 

 

V aukcii máme naozaj krásne výrobky, veľmi sa tešíme z každého jedného a taktiež z obrovskej ochoty, s ktorou sa do tohto projektu SAShE predajcovia zapojili. Choďte si ich teda obzrieť na facebook ďakujeme.sk, charitatívna handmade aukcia "Pošli DOBRO mamám" prebieha len do nedele 17. mája do 22:00 hod.

Ďakujeme!

redakcia SAShE

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
895 predaných ks, 512 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »