Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE s.r.o.

Žurnál+

Textilná dielňa pre malé a stredné značky

SAShE s.r.o. . » Rady predajcom / 2024-01-29 11:42:46 /  Pridaj komentár / 18 lajkov

Ak hľadáte textilnú dielňu, ktorá by vedela šiť vašu tvorbu a pomohla vám rozbehnúť značku, máme pre vás dobrú správu. Slovenská textilná dielňa Knitti otvára dvere novým spoluprácam.

Slovenská značka Lebeddie nedávno prebrala zabehnutú textilnú dielňu s dlhoročnou tradíciou v Šamoríne. Dnes je dielňa pripravená otvoriť sa novým spoluprácam s lokálnymi textilnými značkami plánujúcimi zefektívniť alebo zväčšiť svoju výrobu. Do tejto novej etapy si prináša rovnakú spoľahlivosť, vysoké nároky na kvalitu, flexibilitu a ľudský prístup, ktorými si dielňa získala posledné roky získala zákazky väčších značiek ako Mellow, Takitak alebo Tuli vaky.

Potrebujete pomoc s technickou stránkou premeny vášho nápadu na hotový produkt alebo hľadáte sériovejšiu výrobu pre vaše overené výrobky z akejkoľvek kategórie od doplnkov do domácnosti až po výrobu oblečenia?

Majitelia dielne majú skúsenosť s vývojom vlastnej značky Lebeddie, ktorá sa venuje výrobe dizajnových doplnkov pre štvornohých miláčikov. S rovnakým zanietením a dôrazom na detail, akým vytvorili ich milované a u zákazníkov obľúbené produkty vedia prinášať svoje služby ďalším lokálnym značkám.Poznávacím znamením značky Lebeddie sa rýchlo stal ľudský prístup orientovaný na zákazníka. Majitelia dielne sú presvedčení, že značka môže byť úspešná, len ak sú jej klienti dlhodobo spokojní a s rovnakou filozofiou pristupujú aj k partnerom, s ktorými spolupracujú v dielni Knitti.

Špecifické potreby jednotlivých značiek v dielni zabezpečujú mimoriadne spoľahlivé šičky, vďaka ktorým sa značky šijúce v dielni môžu pochváliť tým, že pri stovkách predaných kusov nemali ešte ani jednu reklamáciu.

Okrem pomoci s produktovým dizajnom a prototypovaním nápadu až k sériovej výrobe ponúka dielňa aj rozsiahlu sieť kontaktov priamo na európskych výrobcov látok a komponentov, vďaka ktorej vie partnerom pomôcť zohnať vysoko kvalitné materiály bez nutnosti ísť cez veľkoobchody či iných prostredníkov, a tým znížiť celkové náklady na finálny produkt. Okrem toho dielňa disponuje aj vyšívacím strojom a tepelným lisom, vďaka ktorým vedia ponúknuť personalizáciu produktov výšivkami či potlačou podľa predstáv zákazníka.Ideálnym partnerom dielne Knitti sú rastúce menšie a stredné značky, ktoré vyrábajú alebo chcú vyrábať desiatky až stovky kusov mesačne. Dielňa má ideálnu veľkosť na to, aby partnerom vedeli ponúknuť rýchlu dobu dodania a zároveň si zachovali flexibilitu a možnosť vyhovieť aj menším objednávkam na mieru.

Knitti zastáva filozofiu udržateľnosti a uplatňujú tieto prístupy aj vo vlastnej výrobe. Drvivú väčšinu odrezkov látok uchovávajú pre možné budúce využitie alebo posúvajú ďalej na upcykláciu do nových textilných produktov, aby nijaký materiál nevyšiel nazmar.

Za SAShE sme nesmierne radi, že vám môžeme dať do pozornosti túto malú, ale efektívnu a udržateľnú textilnú dielňu, ktorá môže byť odrazovým mostíkom pre vašu značku. 

Kontaktné údaje:

Textilná dielňa Knitti

www.knitti.sk

knitti@knitti.sk

0903 908 802

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »