Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

Handmade Aukcia 2019 - Vianočný program ďakujeme.sk

SAShE.sk . » Redakcia / 2019-12-06 16:56:50 /  3 komentáre / 47 lajkov

Od dnes až do 10. decembra 2019 bude prebiehať vianočná Handmade Aukcia, na ktorej si môžete vydražiť originálne vecičky od SAShE predajcov. Vyzbierané peniažky budú venované ľuďom s neľahkým osudom na ďakujeme.sk.

 

 

Blížia sa Vianoce a mnohí z nás si v tomto období ešte viac uvedomujeme, že nie každý má to šťastie prežiť ich radostne, pokojne a doma v kruhu rodiny. Zatiaľ čo my sa “stresujeme” so zháňaním darčekov, vianočným upratovaním či pečením koláčov od výmyslu sveta, niektorí ľudia riešia existenčné problémy. Podstupujú náročnú liečbu, nemajú v zime čím kúriť, zateká im strecha...

Zdravie a šťastie si za peniaze nekúpime, no rehabilitácie, opravu strechy či palivo na vykurovanie áno. Ak chcete aj vy svojou troškou prispieť a pomôcť ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú, zapojte sa do vianočnej Handmade Aukcie. 

 

Link do aukcie

 

 

Handmade Aukcia je súčasťou vianočného programu ďakujeme.sk ako podporná aktivita. Výťažok z nej bude rozdelený medzi všetky príbehy v rámci vianočného programu a každý dar bude znásobený rovnakou sumou. Príbehy ľudí s neľahkým osudom si môžete prečítať na stránke ďakujeme.sk.

V aukcii nájdete rôznorodé vecičky, určite medzi nimi objavíte také, ktoré urobia radosť vám alebo vašim blízkym pod vianočným stromčekom. Nechýbajú šperky, doplnky, kozmetika či vecičky do domácnosti. SAShE predajcovia do aukcie spolu venovali viac ako šesťdesiat nádherných vecičiek.

Dražiť môžete výrobky napríklad od týchto šikovných predajcov: Ručičkovo, diEnes, PURE, Lilina, Modrá púpava, Babioles, Blubery, Mylo, NoiArt, Svetlo domova, Navia, Jaroslava Wurll Kocanova, AmmylaLesiavelin a mnohých ďalších.

 

 

Ako sa do Handmade Aukcie môžete zapojiť?

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

 

Link do aukcie

 

2. Na konci aukcie vás kontaktujú dievčatá z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Snažia sa to všetko stihnúť tak, aby vám prišla domov ešte pred Vianocami a mohli ste ju darovať. :)

3. Po zaplatení vám SAShE predajca vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

Všetky peniažky, ktoré za vydraženú vecičku zaplatíte, sa rozdelia medzi všetky príbehy ľudí s neľahkým osudom vo vianočnom programe ďakujeme.sk.

 

 

SAShE predajcovia venovali vecičku do aukcie bez nároku na zisk. Svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec a za to im z celého srdca ďakujeme. ♥ Teraz je rad na vás! :) Zapojte sa aj vy do tohto krásneho projektu a vydražte si niektorú z unikátnych handmade vecičiek. Aukcia prebieha na facebookovej stránke ďakujeme.sk.

 

 

Pár slov na záver od redakcie SAShE

Darcovský portál ďakujeme.sk považujeme za jeden z najtransparentnejších a najbezúhonnejších dobročinných projektov. Ľudia a rodiny sa doň môžu zapojiť počas celého roka a požiadať verejnosť o finančnú pomoc. Peniažky sa vždy získavajú len na konkrétny účel – rehabilitácie, lieky pre dieťa, nové okná do domu...

Tím ďakujeme.sk zlepšuje osudy ľudí, ktorí sa dostali do ťažkých životných situácií a za to im patrí náš veľký obdiv. Rovnako sme dojatí a ďakujeme všetkým SAShE predajcom, ktorí do aukcie venovali svoje veci a rozhodli sa tento krásny projekt podporiť. Vďaka ich štedrosti a ochote pomáhať je tento projekt vôbec možný.

V prípade, že máte vo svojom okolí rodinu, dieťatko či osamelého starčeka, ktorí potrebujú pomoc, nečakajte a podporte ho, aby napísal svoj príbeh na ďakujeme.sk. ♥

 

Komentáre

ModraPupava Skvelý projekt ♥ Nech sa darí!

2019-12-02 18:23:15

eko.brnka Skvelé, určite sa opäť zapojím :)

2019-12-02 19:14:43

Lesiavelin Parádny projekt, teším sa že som súčasťou :))

2019-12-03 21:04:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
887 predaných ks, 508 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »