Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

Handmade Aukcia 2018 - Vianočný program ďakujeme.sk

SAShE.sk . » Redakcia / 2018-12-06 18:30:00 /  5 komentárov / 34 lajkov / 827x zobrazený

V čase od 3. - 9.12.2018 bude v spolupráci s ďakujeme.sk prebiehať v poradí šiesta Handmade Aukcia, v ktorej každá predaná vecička pomôže rodinám, ktoré to potrebujú.

Aukcia je súčasťou vianočného programu ďakujeme.sk ako podporná aktivita. Výťažok z nej bude pripísaný viacerým ľuďom s neľahkým príbehom, ktorí to potrebujú. Všetky osudy sú na stránke ďakujeme.sk zverejnené, môžete si ich tam prečítať. Kompletné info o vianočnom programe nájdete tu.

 

 

Tento rok nebude Handmade Aukcia prebiehať v spolupráci s Nadáciou Orange, vianočný program si manažuje ďakujeme.sk osamote s pomocou partnerov a mediálnou agentúrou Dentsu Aegis. Jeden štedrý darca im na poslednú chvíľu dokonca daroval peniažky na znásobovanie darov. T.j. že aj tento rok bude dar, vrátane sumy za vydraženú vecičku znásobený 1:1 do sumy 10 000 Euro, max 300 na príbeh.

My v SAShE.sk a aj ďakujeme.sk sme neskutočne vďační za to, že nájsť šikovných tvorcov, ktorí by do Handmade Akcie venovali vecičky vôbec nebolo ťažké a bolo ich dostatok. Aukcia prebieha 6. rok a ono to cítiť. Väčšina darcov zareagovala hneď a súhlasila s darovaním vecičky do aukcie.

Minulý rok sa nám spoločne podarilo podporiť výťažkom z aukcie 12 príbehov a rozdeliť medzi nich 1238 Euro.

 

 

Mnohé príbehy, ktoré sa k vám prihovárajú na ďakujeme.sk sú náročné a je veľmi ťažké ich opísať. Ak máte voľnú chvíľku, prečítajte si príbeh o Kristínke z minulého roka. Vďaka peniažkom z aukcie sme mohli Kristínke pripísať peniažky do cieľovej sumy a bolo možné jej zakúpiť všetko, čo potrebovala.

Tohtoročná Aukcia bude obsahovať vecičky naozaj rôznorodé, je tam kopec darčekov pod stromček, sú tam veci pre celú rodinu a aj do domácnosti. Na výber bude cca 50 výrobkov.

Dražiť môžete výrobky napríklad od týchto šikovných ľudí: LejDiana, Swarok, uKvetinky, Victoria-witchcraft, Lilina, LucLac, PURE, My wonderland, Bazu, ANKAP, Bizu-Tina, Blubery, haluza.

 

 

Ako sa do Handmade Aukcie môžete zapojiť? 

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili = šťastní vy, ale aj niekto, kto ju od vás dostane ako darček.

 

Link do aukcie

 

2. Dievčatá z ďakujeme.sk vás kontaktujú a pošlú vám podklady k platbe

Všetky peniažky, ktoré za vydražený darček zaplatíte poputujú rodinám, ktoré potrebujú finančnú pomoc na rôzne dôležité veci, ako sú napríklad nové okná, lieky, jedlo a nájom, liečenie, vozíčky či oblečenie pre deti = celkom príma Vianoce pre rodinu, ktorej finančne pomôžete.

Celý výťažok poputuje priamo rodinám = šťastné SAShE, lebo dobre vymyslené projekty, ktoré pomáhajú nás veľmi tešia. 


3. SAShE predajca / predajkyňa darčeka vám ho vyrobí a tiež vám ho pošle.

Darček  do aukcie venoval(a) zo svojej galérie (bez nároku na zisk) a umožnil(a) vám tak obdarovať vašu kamošku a rodinu v núdzi, ktorá potrebuje finančnú pomoc = šťastná predajkyňa alebo predajca, ktorí svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec. 

Všetky peniažky, ktoré zaplatíte za vaše darčeky sa rozdelia medzi konkrétne rodiny, ktorých príbehy nájdete uverejnené na stránkach ďakujeme.sk.

 

Ok, chcem dať tento projekt do pohybu!

Ak by ste radi dali do pohybu tento nápad, stačí, ak si pozriete aukčnú galériu vecičiek a do komentára ku fotke napíšte sumu, ktorú za vecičku chcete zaplatiť.

 

Kedy mi príde vecička?

Na konci aukčného týždňa vás kontaktujú dievčatá z ďakujeme.sk a pošlú vám znova informácie pre platbu a vašu vecičku. Snažia sa to všetko stihnúť tak, aby vám prišla domov ešte pred Vianocami a mohli ste ju darovať :) 

 

Link do aukcie

 

Pár slov na záver od SAShE redakcie 

Darcovský portál ďakujeme.sk považujeme za jeden z najtransparentnejších a bezúhonných dobročinných projektov. Funguje celý rok, nezužuje svoju činnosť len na Vianoce. Takto sa do neho môžu zapojiť ľudia a rodiny počas roka a požiadať verejnosť o finančnú pomoc. Dôležité je, že peniažky sa vždy získavajú len na konkrétny účel. Napríklad nové okná do domu alebo lieky pre dieťa. Ak poznáte niekoho, kto potrebuje finančnú pomoc, podporte ho, aby napísal svoj príbeh na dakujeme.sk.

Náš obdiv patrí tímu Ďakujeme, ktorý pracuje celý rok na zlepšovaní osudov rodín na Slovensku. Rovnako sme dojatí a ďakujeme všetkým SAShE predajcom, ktorí do Aukcie venovali svoje veci a podporujú ju. 

Komentáre

BarbHandmade Skoda ze som o tejto moznosti prispiet nevedela skor..Casto sa zapajam do roznych dobrocinnych akcii a konkretne tato je veelmi zaujimava..Hladali ste vyrobcov konkretnych, alebo som prepasla nejake prihlasovanie? Samozrejme, prajem vysoke vydrazene sumy, nech to maju rodinky o kusok lahsie :)

2018-12-03 21:41:031x

cookie juuuj, ja by som tiež rada prispela vecičkami :) tak nabudúce, teraz aspoň nakupovaním :) skvelý projekt! :)

2018-12-04 19:43:27

ivetART Dievcata..ale ono sa to este da...ja som ich oslovila cez facebook a prijali odo mna este sadu ozob ;) ..skuste

2018-12-04 22:20:181x

BarbHandmade @ivetArt super! Vdaka za info :)

2018-12-05 09:02:15

Lucy-Art

2018-12-07 17:33:04

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
854 predaných ks, 497 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »