Žurnál+

Fotoreportáž z jarného SAShE v Tržnici

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2023-03-27 15:55:21 /  1 komentár / 48 lajkov

Tri dni plné príjemnej a kreatívnej atmosféry sú za nami. Veríme, že sa vám páčilo a potešili ste svoje zmysly a nakúpili originálne kúsky. Pohodlne sa usaďte a pripravte si kávičku či čaj (do nového hrnčeka z trhov:), pretože vám prinášame reportáž zo SAShE v Tržnici!

 

 

Na SAShE v Tržnici ste mohli nájsť dizajnové oblečenie pre vás a aj vaše deti, nežné šperky, prírodnú kozmetiku a kopec krásnych jarných dekorácií do vášho domu či bytu. Poďme sa pozrieť, čo konkrétne zaujalo najviac vás, návštevníkov. 

 

Tento prsteň som si vybrala, lebo nosím hlavne striebro a viac sa mi hodí. Zaujal ma tento najjednoduchší a najtenší strieborný z ponuky značky U-brand. Mám rada, keď mám viac prsteňov na jednej ruke, rada ich kombinujem a môžem ich vrstviť.

 

Medzi predajcami sme privítali aj niekoľko nováčikov. Medzi nimi boli aj nápadité, ručne šité topánočky, ktoré sú ako stvorené na vykročenie do jari. Spoznajte s nami značku Shoemaker

 

Zaujal ma dizajn, a tým, že mám väčšiu veľkosť než zvyčajne, tak som ani neočakavála, že niečo také zoženiem. Tieto mi však sadli, tak som bola veľmi spokojná.

 

Nezabudli sme si potešiť aj naše chuťové poháriky. Ak ste ešte neskúsili tieto dobroty, neváhajte, nebudete ľutovať. :) 

 

 

Tiež sme sa nevedeli vynadívať na hrnčeky od výmyslu sveta:

 

 

Pri obzeraní stánkov sme natrafili na ďalšiu spokojnú návštevníčku, ktorá si s úsmevom niesla papierovú tašku. A čo v nej bolo?

 

Kabátik som si vybrala, lebo to bol unikátny dizajn, veľmi príjemný materiál a chcela som podporiť slovenskú výrobu.

 

Všetky tri dni ste mohli zažiť aj parádny workshop s našou La Floritou, ktorá je odborníčkou na upcykláciu a veľmi rada to naučí aj vás. Aké sú jej dojmy? „Tri tvorivé dni na SAShE v Tržnici máme za sebou. Ďakujem všetkým, ktorí prišli a chceli sa niečo naučiť, oddýchnuť si či vyskúšať, že vyrobiť niečo svojimi rukami je výzva, ale aj radosť zároveň.“

 

 

 

Ak sme vás navnadili, prezrite si ešte viac fotografií v albume na našej Facebookovej stránke. Nájdete tam ďalších šikovných tvorcov s krásnymi vecičkami, nazbierate inšpiráciu na darčeky, alebo spoznáte nové značky. A máme pre vás ešte tip na záver:

 

Ja som si vybrala náušnice, lebo bez náušníc odtiaľto nikdy neodídem. Aj tieto na ušiach mám z minuloročného SAShE v Tržnici. A ešte tu mám veci do kúpeľa - jednorožcová pena, lebo tú, ktorú som mala predtým kúpenú pre seba, mi minul môj 12-ročný syn, takže mám ďalšiu. :) 

 

 

Ďakujeme, že podporujete domácich autorov a ich tvorbu.

redakcia SAShE.sk

Komentáre

MMdesign Bolo super a mega street food ❤️

2023-03-27 06:20:31
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »