Žurnál+

Darčeky robené s láskou...

P
SAShE.sk990 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2023-12-02 13:25:51 /  1 komentár / 21 lajkov

... zo SAShE! Iste ste si už všimli našu kategóriu Darčeky, ktorá sa teší veľkej obľube. Ak si však stále neviete rady s výberom darčeka, máme pre vás ďalšie tipy. A čo je ešte lepšie - o niektoré z týchto pekností môžete súťažiť už v decembri v našom pravidelnom adventnom kalendári na Facebooku.

 

sviečka: M-factory | medvedík: pre_radosti

 

Darčeky zo SAShE majú v sebe príbeh. Dokážu plniť sny, oživovať spomienky, zastaviť nás v každodennom zhone, vracať veciam hodnotu a človečinu. Pretože Vianoce na SAShE sú ručne robené a láskavé.

 

kozmetika: Modrá púpava | ovečka: victoria_witchcraft | podnos: Stolárstvo Konrád

 

Dávame do pozornosti aj náš redakčný výber pekností zo SAShE, ktoré nás zaujali a radi ich odporučíme ďalej. Nájdete tu drobnosti, ak vám chýba ešte niečo za pár eur, ale aj luxusné krémeše, ak chcete nezabudnuteľný darček:

 

prsteň: DivaDomi | set sviečok: Candler

 

Darčekom môžete však aj zútulniť atmosféru doma u obdarovaného. My dávame praktickým darčekom palec hore!

 

sviečky stromček: leora | drevené sánky: Stolárstvo Konrád | perníkové domčeky: pik-nik

 

Vedeli ste, že darčekom viete aj pomôcť? Napríklad kúpou výrobku v Dobrom obchode! Dobrý obchod združuje charitatívne projekty a neziskové organizácie, ktoré potrebujú aj vašu pomoc, aby mohli pomáhať iným. Ak urobíte nákup v kategórii Dobrý obchod, celá suma, ktorú za výrobok zaplatíte, pôjde priamo neziskovke, ktorá ho predáva (SAShE si z nákupu neúčtuje províziu).

 

lampa: Druhý dych | sviečky z včelieho vosku: Včelí kRaj

 

A máme tu posledný tip! Ak vás nič z ponuky nezaujalo, darujte celé SAShE! Výber darčeka necháte na obdarovaného a vy iba zažiarite s našou darčekovou poukážkou. Na výber máme až 9 krásnych dizajnov od ilustrátorov zo SAShE.

 

darčeková poukážka SAShE

 

Darček zo SAShE znamená urobiť radosť milovaným, ale aj človeku, ktorý ho vyrobil. Ďakujeme, že podporujete ručne robenú tvorbu a domácich autorov.

redakcia SAShE.sk

Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+

Komentáre

Domkasviecky Krásny výber ♡

2023-12-02 17:35:51
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »