Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

SAShE seriál – SAShE v tržnici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

Ďakovací žurnál - SAShE v Tržnici

SAShE.sk . » Akcie / 2017-04-05 12:39:00 /  9 komentárov / 63 lajkov / 2662x zobrazený

Trojdňový sviatok ručnej práce je za nami. Sme plní dojmov, emócií, tešíme sa a zároveň sa cítime kúsok nostalgicky, pretože už je koniec. Predstavili sme vám 100 značiek, snažili sme sa urobiť taký výber, aby si každý návštevník trhov našiel to svoje a dúfame, že väčšina si aj našla :D Týmto žurnálom by sme vám chceli prostredníctvom fotiek priblížiť atmosféru, ale zároveň by sme sa chceli poďakovať.

 

Ďakujeme vám, všetkým návštevníkom, ktorí ste prišli. Chodili ste pomedzi stánky, usmievali sa, skúšali, voňali, prirovnávali, vyberali a aj kupovali. Bez takých super návštevníkov by trhy ani náhodou neboli také, aké boli. Vytvorili ste parádnu atmosféru, bola radosť sa na vás pozerať, chodiť pomedzi vás, vidieť vaše pohľady, žiarivé oči a veselé tváre.

 

 

Ďalej ďakujeme vám, predajcom. Vydržali ste tri dni v takom tempe, že klobúk dolu pred vami. Mnohí ste doobeda pracovali a poobede ešte prišli predávať na trhy, mnohí ste dochádzali každý deň niekoľko desiatok kilometrov. Vážime si každého jedného z vás, je pre nás obdivuhodné ako ste zvládli nápor návštevníkov a vždy ste s úsmevom ukazovali vysvetľovali a predávali. 

 

 

 

V neposlednom rade ďakujeme Tržnici za úžasné priestory a za možnosť spojiť trhy so Street Food Parkom. Ďakujeme ľuďom z Kulturmarketu, že si nimi tieto akcie môžeme robiť, vieme, že bez nich by sme to nezvládli.

A na záver ďakujeme počasiu :D Bolo fakt krásne, trhy by mali úplne inú atmosféru ak by bola zima a sychravo.

 

 

Tretí ročník SAShE v Tržnici nás zas posunul kúsok inam. Budeme sa naďalej snažiť trhy vylepšovať, prichádzať s novými nápadmi, predajcami, robiť to tak, aby návštevníci aj predajcovia boli spokojní. Dúfame, že sa nám to bude dariť :D.

Nech sa páči, kompletný fotoreport nájdete v galérii.

Za tím redakcie SAShE.sk,

Radka

Komentáre

Safron Ďakujem za príležitosť byť súčasťou tohto veľkého podujatia, boli to 3 skvelé dni, hoci pre mňa dosť fyzicky náročné, ale odchádzala som nabitá a s novými skúsenosťami aj víziami ;)

2017-04-05 13:01:413x

mina289 A ja ďakujem tiež ☺ napriek tomu, že som tam nebola, môžem aspoň prostredníctvom tohto žurnálu a skvelých fotiek vidieť, že to bola ďalšia vydarená akcia s úžasnou atmosférou ☺

2017-04-05 13:22:061x

JanaYarn Bola som tam a bolo to super. Dakujem za moznost prist na takuto akciu.

2017-04-05 14:33:12

MirianaOli Super motivačný žurnálik:)

2017-04-05 14:54:25

SkaraZu ďakujem za skvelú organizáciu a skvelú akciu :)

2017-04-05 20:25:33

NELINA Preklikala som sa všetkými fotkami, ďakujem za sprostredkovanie skvelej atmosféry :-)

2017-04-05 22:34:591x

LukZu Zuzi čo som bola slepá? ty si bola kde? O.o Sashe ďakujem za tak príjemnú atmosféru, boli to 3 dni plné smiechu, trochu smútku ale celkovo príjemných emócii... Po dlhšom čase som stretla moje skvelé babule, našla super spolupráce a nové značky, tešila z celej atmošky, bolo to fakt super... jediná maličká poznámočka čo mi tam trochu chýbalo keďže aj od kupujúcich som to viackrát počula, chýbal tam nejaký ten program (diskusie, workshopy a pod.) kdeže bolo to vstupné pre kupujúcich..... ale inak skvelá akcia, naozaj ♥ ďakujem, že som mohla byť súčasťou tejto Sashe udalosti

2017-04-05 23:19:39

patriciajoscakova Jeeeej:). A kedy prídete do Košíc?...veľmi by sme sa potešili.

2017-04-06 08:54:18

zzuzzi Krásny žurnál, ďakujem za priblíženie atmosféry, keďže za nás sa zúčastnili šperky a manžel :) Veľmi pekne ďakujeme že sme mohli byť súčasťou, skvelú organizáciu a všetkým, ktorí sa u nás zastavili.

2017-04-09 19:31:42

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
962 predaných ks, 538 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

Ku každému nákupu vám pribalíme aj naše SAShE Kresky - dočasné tetovačky ako darček :)

SAShE v tržnici

www.sashe.sk/serial/sashe-v-trznici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »