Žurnál+

Čo je nové v Dobrom obchode?

P
SAShE.sk921 predaných ks, 522 hodnotení

SAShE.sk . » Redakcia / 2021-05-09 06:55:46 /  Pridaj komentár / 22 lajkov / 262x zobrazený

Veľmi sa tešíme vášmu záujmu pomáhať a zúčastňovať sa rôznych charitatívnych aukcií. Posledná aukcia nás presvedčila o tom, že SAShE komunita má veľké srdce. Veľká vďaka patrí všetkým šikovným a kreatívnym tvorcom zo SAShE, ktorí nezištne ponúkli svoje vecičky na vydraženie.

 

A čo ak chcete pomôcť a nestihli ste poslednú aukciu? Jedna z možností je byť donorom Dobrého obchodu. 

Dobrý obchod je náš projekt, ktorý sa za posledný rok krásne rozrástol. Predstavíme vám aj nových členov dobrého obchodu a aké majú novinky. 

V kategórii Dobrý obchod nájdete pekne pokope rôzne neziskovky, ktoré pomáhajú ľuďom s mentálnym postihnutím, detičkám s poruchou sluchu, či malým pacientom v nemocniciach. Tieto organizácie predávajú vo svojich obchodíkoch na SAShE buď vlastné výrobky alebo vecičky od štedrých donorov. 

 

Ak urobíte nákup v kategórii Dobrý obchod, celá suma, ktorú za výrobok zaplatíte, pôjde priamo neziskovke, ktorá ho predáva (SAShE si z nákupu neúčtuje províziu). 

 

Ako sa stať donorom?

Na našu poslednú výzvu ste reagovali s veľkým záujmom, čomu sa veľmi tešíme. Štedrí donori sa však stále hľadajú, takže kto má záujem prispieť svojimi rukodielnymi výrobkami, stačí si vybrať neziskovku, ktorá vás najviac oslovila a vyplniť formulár priamo v ich obchodíku.

Choďte do obchodíka vybranej neziskovky, kliknite na podstránku “Ako sa stať donorom” a ďalej postupujte podľa inštrukcií, ktoré tam nájdete. Minimálny počet jedného výrobku, ktorý viete darovať, je 15 ks.

Aktuálne nájdete v Dobrom obchode 13 predajcov: Červený nos, Včelí kraj, Autisti-Artisti, On, Nepočujúce dieťa, ClaudianumBátor Tábor, IPčko, Druhý dych, Umenie srdca, Dss-Most, Ulita a Náš spoločný domov

Vítame tu aj nováčikov, ako napr. Včelí kraj: ,,Ahoj, sme malý, rozbiehajúci sa sociálny podnik na spracovanie včelieho vosku Voštinári a zamestnávame predtým dlhodobo nezamestnané ženy a ľudí z okraja spoločnosti. Vyrábame sviečky zo 100 % prírodného včelieho vosku, poctivo a s láskou."

 

Nová je aj Nadácia Bátor Tábor: ,,Organizujeme programy zážitkovej terapie pre vážne choré deti a ich rodiny. Od návštev v nemocniciach po bezplatné letné tábory, naším cieľom je vrátiť sebavedomie, bezstarostnosť a odvahu deťom, ktorých detstvom otriaslo dlhodobé ochorenie."

 

Dávame do pozornosti aj tieto originálne ilustrácie Lucky Žatkuliakovej, ktoré nájdete v obchodíku Červený nos:

 

Zaujali nás aj tieto domčeky pre užitočný divý hmyz - včely samotárky. Sú vhodné do záhrady, kde chcete zvýšiť svoju produkciu dobrým opelením, alebo len pomôcť životnému prostrediu.

 

A na jarné prechádzky sú ako stvorené tenisky, ktoré pomáhajú. Ich kúpou podporíte chod projektov občianskeho združenia IPčko, ktoré každoročne pomáhajú tisíckam mladých ľudí, mnohým v akútnom ohrození života.

 

 

Ďakujeme za vašu priazeň a podporu!

redakcia SAShE.sk

Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Umenie_srdca: Svietnik v tvare kužeľa - 12128715_Umenie_srdca: Svietnik v tvare kužeľa by Umenie_srdca
 Páči sa 33 ľudom
10,- €
 - Spojený svietnik - 13087936_Spojený svietnik by Druhydych
 Páči sa 17 ľudom
7,90 €
 - Máčané sviečky - 12692767_Máčané sviečky by vcelikraj
 Páči sa 64 ľudom
2,80 €
 - Brošňa VTÁČIK - 13050166_Brošňa VTÁČIK by AUTISTI-ARTISTI
 1 komentárov
 Páči sa 60 ľudom
2,- €
 - Knižka Malá Hviezda - 13146665_Knižka Malá Hviezda by batortabor
 Páči sa 9 ľudom
14,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »