Žurnál+

Charitatívna aukcia "Pošli DOBRO mamám" je spustená!

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2023-05-04 20:36:55 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Zapojte sa do charitatívnej aukcie "Pošli DOBRO mamám" a pomôžte osamelým rodičom. Aukcia prebieha od 1. 5. do 7. 5. 2023 v spolupráci s ďakujeme.sk a vydražiť si na nej môžete originálne rukodielne výrobky od SAShE predajcov.

 

 

Dobročinná aukcia Pošli dobro mamám, na podporu rodičov samoživiteľov je opäť spustená. Aukcia, v ktorej si môžete vydražiť výrobky od výrobcov zo SAShE, prebieha od 1. 5. - 7. 5. a vy si v nej môžete vydražiť krásne výrobky od viacerých štedrých výrobcov.

Ak by ste chceli aukciu podporiť, zdieľajte album na Facebooku, dražte, potešte svoje oči. Za každou vydraženou vecičkou je rodina, ktorej pomôžeme dôstojnejšie žiť.

 

vydražte si túto bodkovanú súpravu

 

Kde a ako si viete vecičky vydražiť?

Album plný pekností na vydraženie nájdete na Facebook stránke ďakujeme.sk. Aukcia prebieha jednoducho - pod vecičku, ktorá vás zaujme, napíšete sumu, za ktorú si ju chcete vydražiť:

 

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči, a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

2. Na konci aukcie vás kontaktujú z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Všetky peniažky, ktoré za výrobok zaplatíte, poputujú osamelým rodičom a ich deťom s neľahkým osudom.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a pošle vám ju.

 

LINK DO AUKCIE

 

jarné šálky, ktoré pomôžu

 

A čo všetko si môžete vydražiť?

Nájdete tam rôzne vecičky ako napríklad praktické doplnky do domácnosti, veselé jarné náušničky či brošne, prírodnú kozmetiku, sladké dobroty a veľa ďalších handmade výrobkov.


LINK DO AUKCIE

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili, venovali svoje krásne produkty a ich dražbou pomáhajú jednej z najohrozenejších skupín na Slovensku - jednorodičom, alebo rodičom samoživiteľom. Celý výťažok aukcie poputuje do projektu Pošli dobro mamám, v ktorom budeme jednorodičom pomáhať s doplnením si vzdelania, získaním vodičského oprávnenia, rekvalifikáciou, získaním nových pracovných zručností, ale aj ďalšími vecami, ktoré sú bežnou súčasťou nášho života, no pre rodičov, ktorí zostali na svoje deti sami, sú často nedostupným luxusom.

Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete propagovať túto aukciu zdieľaním na sociálnych sieťach, alebo urobíte radosť aj sebe, priamo dražením. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať život rodinám, ktoré postretol ťažký osud a že im spolu s nami prinášate šancu dôstojnejšie žiť.

 

SAShE a Ďakujeme.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte