Žurnál+

Charitatívna aukcia "Pošli DOBRO mamám" je spustená!

P
SAShE.sk962 predaných ks, 538 hodnotení

SAShE.sk . » Akcie / 2021-04-29 16:55:21 /  2 komentáre / 24 lajkov

Pomôžte osamelým rodičom v tomto neľahkom čase a zapojte sa do charitatívnej aukcie "Pošli DOBRO mamám"! Aukcia prebieha od 25.4. do 5.5.2021 v spolupráci s ďakujeme.sk a vydražiť si na nej môžete originálne rukodielne výrobky od SAShE predajcov. Výťažok rozdelíme rodičom samoživiteľom, ktorí vstávajú každý deň s výzvou svojho života - ako uživiť svoje deti, ako im zabezpečiť obedy v škôlke, krúžky, knižky, oblečenie a mnoho ďalších vecí.

 

Veľká vďaka patrí všetkým šikovným, kreatívnym a hlavne ľudským tvorcom zo SAShE, ktorí nezištne ponúkli svoje vecičky. Bolo ich vyše 180. Časť krásnych vecí dražia zamestnanci VÚB banky, pre ktorých ďakujeme.sk vybrali z ponúknutých produktov 60 krásnych kúskov.

Ak by ste chceli aukciu podporiť, zdieľajte album na Facebooku, dražte, potešte svoje oči. Za každou vydraženou vecičkou je rodina, ktorej pomôžeme dôstojnejšie žiť. Ďakujeme(.sk)!

 

 

Kde a ako si viete vecičky vydražiť?

Album plný pekností na vydraženie nájdete na Facebook stránke ďakujeme.sk. Aukcia prebieha jednoducho - pod vecičku, ktorá vás zaujme, napíšete sumu, za ktorú si ju chcete vydražiť:

 

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči, a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

2. Na konci aukcie vás kontaktujú z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Všetky peniažky, ktoré za výrobok zaplatíte, poputujú osamelým rodičom a ich deťom s neľahkým osudom.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

 

LINK DO AUKCIE

 

 

A čo všetko si môžete vydražiť?

Nájdete tam rôzne vecičky od jedlých dobrôt cez veci do domácnosti až po drobnosti pre pánov. Tak napríklad sadu bylinkových sirupov od Baškina domáca továreň, balzam na bradu od Mydláreň ANEMONE, šaty pre dievčatá od Mamašila, náušničky od Kreatvory, lúčny obraz od Kruhy, ľanový nákrčník od Blubery, šáločky na espresso od MartinaSvarc a veľa ďalších handmade výrobkov.

SAShE predajcovia venovali vecičku do aukcie bez nároku na zisk. Svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec a za to im z celého srdca ďakujeme.

 

LINK DO AUKCIE

 

 

V aukcii máme naozaj krásne výrobky, veľmi sa tešíme z každého jedného a taktiež z obrovskej ochoty, s ktorou sa do tohto projektu SAShE predajcovia zapojili. Choďte si ich teda obzrieť na facebook ďakujeme.sk, charitatívna handmade aukcia "Pošli DOBRO mamám" prebieha len do 5. mája.

 

Ďakujeme!

redakcia SAShE

Komentáre

bizuslavka dá sa ešte do aukcie prispieť svojim výrobkom?

2021-04-26 12:55:471x

terka  REDAKCIA  Ďakujeme za záujem, ešte sa dá zapojiť. Ak by mal ešte niekto z predajcov dodatočne záujem, napíšte na email: zuzana@dakujeme.sk a tam vám dajú všetky info :)

2021-04-26 15:05:42
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »