Žurnál+

Charitatívna aukcia "Kto pomôže Ukrajine" je spustená!

P
SAShE.sk982 predaných ks, 541 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2022-05-20 10:47:27 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

SAShE sa spája s projektom Kto pomôže Ukrajine, aby šikovné ruky dostali priestor pomôcť prázdnym rukám. Aukcia originálnych výrobkov zo SAShE, ktorej výťažok venujeme projektu Kto pomôže Ukrajine, je spustená!

 

 

Aukcia bude prebiehať od 16. 5. do 26. 5. 2022 na Facebook stránke Ďakujeme.sk. Ak by ste chceli aukciu podporiť, zdieľajte album na Facebooku, dražte a potešte svoje oči, aby sme mohli pomôcť čo najviac. Výťažok z aukcie zabezpečí materiálnu, finančnú a psychologickú pomoc tam, kde je to potrebné. Ďakujeme.

 

 

Kde a ako si viete vecičky vydražiť?

 

Album plný pekností na vydraženie nájdete na Facebook stránke ďakujeme.sk. Aukcia prebieha jednoducho - pod vecičku, ktorá vás zaujme, napíšete sumu, za ktorú si ju chcete vydražiť:

 

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči, a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

2. Na konci aukcie vás kontaktujú z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

 

LINK DO AUKCIE

 

 

A čo všetko si môžete vydražiť?

Nájdete tam rôzne vecičky ako napríklad závesné dekorácie, kozmetiku, saténový šálik, retiazku s krásnym odkazom a veľa ďalších handmade výrobkov.

Viac ako 100 SAShE predajcov venovalo vecičku do aukcie bez nároku na zisk. Svojou prácou a talentom prispeli na dobrú vec a za to im z celého srdca ďakujeme.

 

LINK DO AUKCIE

 

V aukcii máme naozaj krásne výrobky, veľmi sa tešíme z každého jedného a taktiež z obrovskej ochoty, s ktorou sa do tohto projektu SAShE predajcovia zapojili.

Ďakujeme!

redakcia SAShE

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »