Žurnál+

Charitatívna aukcia "Dobrý pocit na oblátku" je spustená!

P
SAShE.sk984 predaných ks, 541 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2021-12-12 11:19:56 /  4 komentáre / 21 lajkov / 195x zobrazený

Dakujeme.sk pokračuje už 13. rokom vianočnou pomocou pre ľudí v núdzi, pre rodičov samoživiteľov, pre maminky s postihnutými deťmi, pre rodiny, ktorým osud nadelil viac starostí ako radosti. Aukcia prebieha od 5. 12. do 13. 12. 2021 v spolupráci s ďakujeme.sk a vydražiť si na nej môžete originálne rukodielne výrobky od SAShE predajcov.

 

Veľká vďaka patrí všetkým šikovným, kreatívnym a hlavne ľudským tvorcom zo SAShE, ktorí nezištne ponúkli svoje vecičky. Opäť sa zapojilo neuveriteľné množstvo predajcov, ktorí sa rozhodli podporiť dobrú vec. Výťažok z dražby bude spravodlivo rozdelený vianočným príbehom, ktoré ste mohli posielať do 2. 12. 2021.

Ak by ste chceli aukciu podporiť, všetky krásne vecičky nájdete v albume na Facebooku, kde si ich viete vydražiť.

Aukcia prebieha od 5. do 13. 12. 2021 do 24:00 h.

 

 

Chcem pomôcť. Aký je postup vydraženia vecičky?

Album plný pekností na vydraženie nájdete na Facebook stránke ďakujeme.sk. Aukcia prebieha jednoducho - pod vecičku, ktorá vás zaujme, napíšete sumu, za ktorú si ju chcete vydražiť:

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči, a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

2. Na konci aukcie vás kontaktujú z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Všetky peniažky, ktoré za výrobok zaplatíte, poputujú vybratým príbehom.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a tiež vám ju pošle.

 

LINK DO AUKCIE

 

náušnice - deetail

 

Dobrý pocit na oblátku 2021 – vianočná pomoc. Patrónom vianočnej pomoci je arcibiskup Róbert Bezák. Jeho motto „Keď môžeš, pomôž.“ je stále platné – ak nie ešte silnejšie v tejto zložitej dobe. Dakujeme.sk aj tento rok môže vďaka 2 súkromným veľkorysým darcom a Férovej nadácii O2 znásobovať dary a zvýšiť tak finančnú pomoc.

 

A čo všetko si môžete vydražiť?

Čakajú na vás šperky, kozmetika, oblečenie, ale aj hračky pre detičky. Vydražte si tieto peknosti a spravíte radosť rovno dvakrát. V aukcii nájdete napr. ľanový šál od Blubery, sviečky z včelieho vosku od SvetloDomova, náušnice od MonikaTomulcova, praktickú tašku od chabuko, upcyklovanú košeľu od elpa a veľa kozmetiky od DULCIAnatural.

 

LINK DO AUKCIE

 

 

Veľmi sa tešíme z každého jedného zapojenia sa do aukcie a taktiež z obrovskej ochoty, s ktorou sa do tohto projektu SAShE predajcovia zapojili. Poďte si vecičky obzrieť na facebook ďakujeme.sk, charitatívna handmade aukcia prebieha len do 13. decembra 2021.

 

Ďakujeme!

redakcia SAShE.sk

Komentáre

charis Zdravím, chcem sa opytať, ešte sa budu pridávať vecičky do dražby? Či mám ešte ponúknuté vecičky držať rezervované pre vás, alebo ich uvoľním na predaj ?

2021-12-06 21:08:28

terka  REDAKCIA  Dobrý deň prajem, veci zvyknú pridávať do albumu aj počas prebiehajúcej aukcie, ak Vaše veci ešte nepridali, skúste sa informovať na zuzana@dakujeme.sk

2021-12-07 17:29:16

alicaspisiak Úžasné! Akurát 2 dni dozadu som hľadala, kde a či je aukcia už spustená :) ďakujem!

2021-12-08 04:35:05

Jarka_Papuckovo skvelé :-)

2021-12-10 12:14:11
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »