Žurnál+

Charitatívna aukcia "Dobrý pocit na oblátku 2022" je spustená!

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2022-12-09 10:01:34 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Aj tento rok sme pre vás pripravili Handmade Aukciu v spolupráci s Ďakujeme.sk a s tvorivými výrobcami zo SAShE. Podporte výrobu kreatívnych ľudí a zároveň pomôžte ľuďom z Ďakujeme príbehov. Zapojiť sa môžete už dnes, aukcia potrvá až do 12. 12. 2022.

 

 

Veľká vďaka patrí všetkým šikovným, kreatívnym a hlavne ľudským tvorcom zo SAShE, ktorí nezištne ponúkli svoje vecičky. Opäť sa zapojilo neuveriteľné množstvo predajcov, v aukcii máme vyše 70 krásnych ručne robených výrobkov.

Ak by ste chceli aukciu podporiť, všetky krásne vecičky nájdete v albume na Facebooku, kde si ich viete vydražiť.

Aukcia prebieha od 5. do 12. 12. 2022.

 

 

Chcem pomôcť. Aký je postup vydraženia vecičky?

Album plný pekností na vydraženie nájdete na Facebook stránke ďakujeme.sk. Aukcia prebieha jednoducho - pod vecičku, ktorá vás zaujme, napíšete sumu, za ktorú si ju chcete vydražiť:

1. Vyberte si vecičku, ktorá sa vám páči, a napíšte pod ňu komentár so sumou, ktorú by ste za ňu zaplatili. Ak bude vaša ponuka najvyššia, vecičku ste vydražili.

2. Na konci aukcie vás kontaktujú z ďakujeme.sk a pošlú vám podklady k platbe za vami vydraženú vecičku. Všetky peniažky, ktoré za výrobok zaplatíte, poputujú vybratým príbehom.

3. Po zaplatení vám SAShE predajca / predajkyňa vecičku vyrobí a pošle vám ju.

 

LINK DO AUKCIE

 

svietnik Vianočný stromček

 

Dobrý pocit na oblátku 2022 – vianočná pomoc. Patrónom vianočnej pomoci je arcibiskup Róbert Bezák. Jeho motto „Keď môžeš, pomôž.“ je stále platné – ak nie ešte silnejšie v tejto zložitej dobe. Na stránke ďakujeme.sk máme celoročne veľa rodín a ľudí s osobitnými príbehmi, ktorí sa ocitli v nepríjemnej finančnej situácii. Týmto ľuďom môžete darovať peniaze celoročne, nielen počas Vianoc. Počas Vianoc však organizujeme aukciu, z ktorej výťažok následne prerozdelíme medzi príbehy a Vy tak pomôžete ľuďom, ktorí to skutočne potrebujú.

 

A čo všetko si môžete vydražiť?

Vyše 70 krásnych vecičiek čaká na svojich nových majiteľov. Nájdete tu originálne šperky, kabelky, prírodnú kozmetiku, doplnky do domácnosti a dekorácie. Vydražíte si koženú kabelku, vianočné sviečky, ľanové prestieranie, vianočný receptár alebo obraz?

 

LINK DO AUKCIE

 

sada mydiel s mydelničkou

 

Zo srdca ĎAKUJEME všetkým milým výrobcom a ľuďom zo SAShE, ktorí sa rozhodli zúčastniť a podporiť dobrú vec.

 

Ďakujeme!

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »