Žurnál+

Appka, ktorá oslavuje kreativitu a talent

P
SAShE.sk889 predaných ks, 510 hodnotení

SAShE.sk . » Rady predajcom / 2020-01-22 11:12:31 /  1 komentár / 63 lajkov / 1032x zobrazený

 

Viete ušiť rozprávkové svadobné šaty, naaranžovať éterický kvetinový venček, precízne vyšiť ľudový opasok či pretvoriť kus dreva na praktický doplnok do domácnosti? Ak sa venujete rukodielnej tvorbe, isto viete, že originálny a kvalitne spracovaný výrobok nevzniká mávnutím čarovného prútika. Za jednou, možno na prvý pohľad nenápadnou vecičkou, sa skrývajú hodiny driny, poriadna dávka trpezlivosti, more lásky a tiež aj kvapka talentu.

 

 

Je úžasné, že na SAShE existuje komunita ľudí, ktorí dokážu toto všetko oceniť a dúfame, že handmade nadšencov bude na Slovensku stále viac a viac. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli podporiť a predstaviť vám projekt, ktorý sa nám v redakcii veľmi zapáčil.

 

 

Do našej pozornosti sa dostala novučičká mobilná aplikácia s názvom BooYang, za ktorou stojí producent a vyhľadávač talentov Jaro Slávik v spolupráci s televíziou JOJ. Appka BooYang oslavuje kreativitu a talent a pomáha šikovným ľuďom presadiť sa. Stačí si vytvoriť profil, nahrať svoje video priamo z mobilu a zaradiť ho do jednej z deviatich kategórií – Remeslo, Šport, Gastronómia, Hudba, Komédia, Deti, Zvieratá, Móda či Rôzne.

 

 

Pýtate sa, akú výhodu má táto appka oproti nahratiu vášho videa na Youtube alebo vaše sociálne siete? BooYang bude vyhlasovať aj rôzne talentové súťaže, do ktorých sa budete môcť so svojimi videami zapojiť. Zvíťazí ten, kto dostanete od užívateľov najviac hlasov a jeho výhrou bude finančná odmena v hodnote 10 000 EUR. BooYang bude mať navyše vlastnú reláciu na TV JOJ a TV PRIMA, v ktorej budú najlepšie videá odvysielané.

 

 

Tak čo, ako sa vám tento projekt páči? Aký váš talent alebo zručnosť by ste chceli predviesť? :-)

 

Komentáre

themartinpaseka Skvělé čtení a ještě hezčí fotky! :)

2020-01-22 19:05:01
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »