Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

Esencia jedenástej Voices Live

SAShE.sk . » Akcie / 2010-02-27 13:42:00 /  8 komentárov

Jedenásta Voices Live priniesla farebné zážitky plné pozitívnej energie. Počas dvojhodinového programu utečie myseľ do sveta inšpiratívnych reportáží a kvalitnej hudby. Laco Lučenič prišiel a zabil, keď sa hodil na vankúše a so svojou indickou "sitár" predviedol magické veci. Kolowrat boli squelí, škoda, že im v piatok ušla hudobná cena rádia FM - Radio Head Awards za album roka.

Úžasní ľudia a inšpiratívne rozhovory sa presunuli do vestibulu, kde pod hlavičkou SAShE.sk prezntovali svoju originálnu tvorbu značky Lubi_Hany, MyMind a Alica. Ako zhodnotila jedna návštevníčka, niektoré ženy začínajú na Voices Live chodiť najmä kvôli tomu :) A keď chránená kaviareň Medzi nami vybalila svoje home-made koláčiky slané, sladké, krehké a čerstvé, vzniklo úžasné spojenie vnemov. Ľudia so spokojnými tvárami, v jednej ruke koláčik, obzerali, nakupovali dzajnérske kúsky a napriadali inšpiratívne rozhovory. Na jedenástej Voices live bolo squele.

Malá reportáž z videného:

- Lubi_Hany predviedli svoje typické náušnice tentokrát s háčkovaným farebným komponentom v nových, výsostne jarných odtieňoch zelenej, žltej, cyklámenovej a v 3 rôznych veľkostiach kruhov, ktoré vyrábajú na zákazku. L.u.x.u.s.n.é.

- brošne z dielne MyMind sú naživo proste úžasné, pestré ako cukríky, veľmi jemné, veľmi hravé a nápadité, oživia každý jarný kabátik, či svetrík tak, že sa budú za vami na ulici hlavy otáčať.

- Alicina tvorba je pestrá a bohatá až oči prechádzajú. Fimo techniku zvláda bravúrne a z toľkého množstva prekrásnych kúskov si bol problém vybrať. Dávame do pozornosti úžasné fimo guličko-naušničky , sú krásne petré, lesklé a budete ich milovať. Alicku sme si po skončení akcie odchytili s upriadli s ňou ďalší milý rozhovor. Ešte tento víkend by sa mal objaviť na SAShE.sk :)

Komentáre

melly Baby, ake ste vsetky krasne, vsetky vecicky uzasne farebne... wow... a este aj tie kolaciky :-D Krasne sa na to pozera.

2010-02-27 20:39:01

-DArA- jůůů tam muselo být skvěle!!!

2010-02-27 22:08:12

KoralkovyRaj Tak toto musela byť zase jedna suprová "pártička":o)

2010-02-27 22:47:16

SAShE.sk  REDAKCIA  Voices Live ma bohuzial limitovany pocet zucastnenych predajcov. dufame, ze casom budeme moct na Voices vystriedat viacerych predajcov a samozrejme vsetko smeruje k tomu, ze vlastnych SAShE.sk aktivit s otvorenym poctom zucastnenych bude viac ;) minimalne jeden letny Art Picnic si spolu strihneme a verime, ze nam na deky oblozene farebnymi dielkami nebude stacit ani stadion ;)

2010-02-27 23:25:58

SikuLienka Krásna akcia škoda, že je to tak ďaleko, naživo tie vecičku su isto ešte krajšie. Dufam, ze sa taketo akcie rozrastu aj do iných krajov. U nas na Liptove je tiež vela šikovnic ... a mám tip aj na super miesto, kde by sa tieto skvosty kráásne prezentovali. Držím palce všetkým snaživým.

2010-02-28 14:59:11

qwaydani TY brdo skvela skcia...fotky su nadherne...atmoska super...

2010-03-01 21:06:23

HANY bolo jednoducho super.

2010-03-01 23:46:20

liesocka ,,uz teraz zacinam setrit =D

2010-03-02 10:28:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
854 predaných ks, 497 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »