Žurnál+

6. finalista: miljö

P
SAShE.sk931 predaných ks, 526 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2020-06-15 14:23:40 /  3 komentáre / 105 lajkov / 2010x zobrazený

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 6. finalistu - značku miljö. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Vyrábam originálne ľanové oblečenie primárne pre ženy. Začala som vyrábať vlastné veci, pretože mi na trhu chýbali originálne kúsky s pridanou hodnotou. Inšpiráciu hľadám a nachádzam každý deň :) Najlepšie sa predávajú šaty a blúzky, teraz začali ísť aj nohavice. Veľmi ma baví navrhovať a tvoriť, preto ma táto "práca" napĺňa a dobíja energiou.

Moja značka sa volá miljö, čo v švédčine, ktorú som študovala na vysokej škole, znamená životné prostredie. Šijem len z čisto prírodných materiálov a snažím sa vytvárať minimum odpadu, ktorý poväčšine aj tak využijem na ďalšie tvorenie :)

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Mám plnú hlavu nápadov, ale nemám dosť času a financií venovať sa všetkému. Mať značku a byť na všetko sám je veľmi komplikované. Byť dizajnérka, krajčírka, asistentka fotografa a fotografka, marketérka, influencerka… to dá zabrať. V budúcnosti by som chcela tvorbu posunúť do levelu, že budem vymýšľať a niekto bude pre mňa šiť, aby mi ubudlo zo všetkých týchto povinností. I keď ma šitie veľmi baví, niekedy, keď šijem rovnaký model piaty krát, rada by som si od tejto činnosti oddýchla :D Pre mňa je naj vymýšľať!

 

***

 

"V jednoduchosti je krása. A ak sa jednoduchosť spája so zdravými materiálmi a láskavým prístupom je z toho jedna pekná značka, ktorej by sme radi pomohli rozšíriť produktový rad o moderné ľanové výrobky, ktoré rada zaradí do svojho šatníka nejedna zákazníčka. Pri tejto značke sa pýtame, kam nás dokáže ľan zaviesť, keď popustíme spoločne uzdu fantázii?"

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku miljö, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

MirenaKongo Držím Vám palce.

2020-06-18 20:00:321x

Zuzka_Bluzka Krasne oblecenie, zasluzi si ocenenie, vsetko dobre!:)

2020-06-19 08:54:261x

matav Krásna tvorba. Držím palce.

2020-06-20 21:34:20
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »