Žurnál+

5. finalista: MoYE

P
SAShE.sk907 predaných ks, 518 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2020-06-15 14:23:28 /  2 komentáre / 57 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 5. finalistu - značku MoYE. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Vo svojom "virtuálnom" obchodíku na sashe.sk zákazníčkam ponúkam plno drobností v urban štýle a minimalizme. Šperky, prevažne náušnice a iné doplnky, vyrábam v limitovanom počte, vďaka čomu má každý vyrobený kus pridanú hodnotu a originalitu. Každá kolekcia v sebe nesie jeden jedinečný a výrazný motív a niekoľko jednofarebných prvkov, ktoré spolu vytvoria originálny celok.

V neposlednom rade nemôžem zabudnúť predstaviť materiál, z ktorého sú šperky vyrobené. Polymérová hmota mi pri tvorbe ponúka nespočetne veľa možností, vďaka čomu môže byť každá kolekcia iná :) Pre niekoho to môže byť len obyčajná práca s "plastelínou", ale v prvom rade som sa pri svojich začiatkoch chcela odlíšiť od klasických fimo kreácií a ponúknuť zákazníčkam niečo vkusné a minimalistické, no zároveň dostatočne výrazné.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Aktuálne pripravujem novú kolekciu - práca na šperkoch, premýšľanie nad názvom, fotografovaním... Veľmi rada by som s niekým spolupracovala, napr. s lokálnym návrhárom oblečenia. Možností, ako posunúť MoYE je neúrekom, prvotný plán bol aj tvorba potlačí na textil. Mojím snom je živiť sa výrobou šperkov, tvoriť pre ľudí a robiť im aspoň takto radosť.

 

***

 

"Neopozeraná estetika tejto značky priam nabáda k posunu do iného materiálu, ktorým môže byť napríklad textil. Autorská potlač textilu v kombinácii s jednoduchými strihmi (možno v spolupráci s odevnou značkou) môže na SAShE priniesť veľmi sviežu a žiadanú líniu oblečenia."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku MoYE, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

sandrika toto je jediná polymérová tvorba, ktorá sa mi páči :)))

2020-06-22 10:59:49

_MoYE_ To ma teší ♥️

2020-06-22 16:45:07
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »