Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE s.r.o.

Žurnál+

SAShE seriál – Rozhovor ku káve

Séria rozhovorov s vašimi obľúbenými značkami, ktorú sme nazvali “Rozhovor ku káve”. Pretože ruku na srdce, kto nemá rád ten moment, keď si svoju obľúbenú kávičku vychutná pri príjemnom čítaní. Pohodlne sa preto usaďte, vezmite si si svoju šálku a zistite viac o tvorbe, inšpiráciách a plánoch našich lokálnych tvorcov.

Monsoncova: Rozhovor ku káve

SAShE s.r.o. . » Pozvánky a Reportáže / 2024-06-06 10:41:06 /  7 komentárov / 29 lajkov

Pre Moniku je jej práca láska na celý život, jej koníček, relax a ako sama hovorí niekedy aj súboj s časom. Nič z toho by však nemenila, pretože svoju prácu a tvorbu miluje celou dušou. Pod značkou Monsoncova nájdete nadčasové a minimalistické kúsky do šatníka. A ak by ste si chceli vytvoriť ten kapsulový, v jej ponuke určite nájdete základné kúsky, ktoré sa ľahko kombinujú.

 


Čo ťa na tvojej práci najviac baví?


Ako som sa už zmienila vo svojom profile na SAShE, moja práca je moja vášeň! Vždy to tak bolo!
U mňa sa táto láska a radosť z tvorenia vyvinula tak prirodzene a skutočne od detstva a to životné, zároveň pracovné nasmerovanie bolo úplne jasné. Je to celý ten proces tvorby, od nápadu, cez výber vhodného materiálu, strihu, technológie prevedenia, jeho realizáciu, čo ma na tejto práci baví a teší!

Ďalej je to kontakt so zákazníkom, tie detaily, o ktorých sa spoločne rozhodujeme a tá spätná väzba, ktorá je nadovšetko! Vznikajú z toho častokrát krásne virtuálne priateľstvá! A samozrejme, je to láska k móde, k minimalizmu v nej a komplexne v umení.

 
Koho tvorbu obdivuješ?


Množstvo umelcov, ktorých som tu objavila a neustále objavujem a skutočne obdivujem! Mám rada tvorbu Sidumilu, Vtáčatko ušilo, sú to môjmu srdcu blízke značky.
Milujem značku Huta, ich wabi sabi dizajn, hravosť a radosť zo značky KONCITO, keramiku od Klasika.

Aký je tvoj najpredávanejší produkt?

Asi najpredávanejší produkt je Čierna vesta, je to taký kúsok, ktorý skutočne lichotí snáď každému typu postavy, predlžuje, zoštíhľuje, ak treba, zakrýva nedostatky.


Veľmi obľúbenými sa stali ľanové Chaplin nohavice, ktoré vyrábam v rôznych farbách. A celkovo, ľanové oblečenie je u mňa kategória oblečenia, ktoré je veľmi obľúbené nielen zákazníčkami, ale, aj mnou samotnou!
 

Ďalšou kategóriou sú kabáty! Teším sa ich obľube a takisto skutočnosti, že moja
striedmosť vo farebnosti modelov neodrádza odvahu zákazníčok, aby sa priklonili aj inému farebnému prevedeniu.
 

Akú radu by si dala začínajúcim značkám?

Robiť svoju prácu najlepšie, ako vedia, dať tomu čas, premyslieť si, netvoriť len z dôvodu, aby mali v ponuke toho viac za každú cenu! Byť trpezlivými, byť originálnymi, byť sami sebou. Všetko s pokorou a vďačnosťou!


Aké sú tvoje plány do budúcna?

Nesilím to. Ako to cítim a ako mi situácia dovoľuje, tak sa rozhodujem. Množstvo známych a kamarátov sa ma pýta, prečo to nerozbehnem "vo veľkom", ale takto, práve takto som spokojná! Moja práca ma dokáže uživiť, mám z nej radosť, ale je pravda, že ešte jedny ruky šikovnej krajčírky by sa mi zišli.

Som však disciplinovaný človek:-), viem, alebo, snažím sa (s obrovskou pomocou môjho manžela ) si všetko zmanažovať tak, aby práca nebola na úkor rodiny a aby sme fungovali k spokojnosti aj mňa, aj rodiny, aj zákazníčok!

A...momentálne pracujem na novej ľanovej kolekcii, z ktorej mám skutočne veľkú radosť. Budú to, už pre mňa typické, široké oversize modely, tuniky, šaty, overaly a...všeličo iné!:-)

 

Komentáre

huta Monikina tvorba je jedna z mojich srdcoviek na SAShE a je milé zistiť, že obdiv je vzájomný :)

2024-06-06 17:19:14

vtacatko.usilo Mon, hneď ako som v newslettri zbadala tento rozhovor, musela som klikať a čítať

2024-06-10 19:53:13

monsoncova Ďakujem Danulka

2024-06-11 07:54:07

Saleeva Tie Chaplin nohavice sú krásne :)

2024-06-12 11:23:00

lenka_z_kopca Moni, moja obľúbená :-) Ďakujem za krásne veci a nech sa darí!

2024-06-12 13:36:42

monsoncova Lenočka, Tebe ďakujem za opätovnú dôveru, je to pre mňa tá najkrajšia, najväčšia odmena!

2024-06-12 20:04:59

monsoncova Ďakujem Saleeva!

2024-06-12 20:05:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Rozhovor ku káve

www.sashe.sk/serial/rozhovor-ku-kave

Séria rozhovorov s vašimi obľúbenými značkami, ktorú sme nazvali “Rozhovor ku káve”. Pretože ruku na srdce, kto nemá rád ten moment, keď si svoju obľúbenú kávičku vychutná pri príjemnom čítaní. Pohodlne sa preto usaďte, vezmite si si svoju šálku a zistite viac o tvorbe, inšpiráciách a plánoch našich lokálnych tvorcov.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »