Žurnál+

2. finalista: Michalovic

P
SAShE.sk907 predaných ks, 518 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2020-06-15 14:21:52 /  5 komentárov / 81 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 2. finalistu - značku Michalovic. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Predávam obrazy, plagáty, artprinty a maľby. Moja špecialitka sú ilustrácie / grafiky kreslené na tablete a postupom času ich mám už naozaj vypracované do najmenších detailov. Milujem prírodu a som zaťažená na vtáčiky, čo sa odráža v mojich dielach. Okrem grafík sa venujem aj maľbe abstrakcií, ktoré sú tvorené voľne a intuitívne. Vždy ma veľmi lákali, abstraktné umenie sa mi neskutočne páči, je moderné. Moje maľby sú emocionálne a tvorené spontánne.

Ako vyštudovaná interiérová dizajnérka viem pomôcť zákazníkom nielen s výberom, ale aj vytvorením vizualizácie. Rada tiež grafiky farebne doladím pre zákazníka či upravím formát na mieru.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Plánujem sa zameriavať aj naďalej na grafiku s prírodnou tematikou, ktorá bude čistá, jednoduchá a s minimalistickým konceptom ako moje posledné práce napr. TITYRA, ĽALIA A POTOČNICA. Vždy príde obdobie, kedy si potrebujem odpočinúť od tejto dlhej a detailnej práce a vtedy príde obdobie abstraktnej maľby. Sú to akoby 2 dopĺňajúce sa tvorivé smery, vďaka ktorým sa vyvíjam. Chcela by som zvýšiť svoje predaje, nakoľko by som potrebovala vylepšiť PC, pretože sú moje diela veľmi náročné a potrebujem veľmi kvalitne vybavený počítač. Tiež by som potrebovala väčší tablet na kreslenie, kde by som lepšie videla kreslené detaily a pod... Vlastnou tvorbou by som sa raz chcela živiť.

 

***

 

"Značku Michalovic by sme radi smerovali k využitiu jej nádherných a absolútne originálnych motívov na potlač textilu a následnej realizácie interiérových doplnkov, vankúšov, možno oblečenia, autorských krytov na mobily... Vznikla by tak kolekcia naozaj jedinečných úžitkových výrobkov."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku Michalovic, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

PohladnicePreRadost ... krásny zámer a smerovanie tejto značky podľa Sashe redakcie ... tak nech sa zadarí :)

2020-06-15 16:53:01

femini neskutocna tvorba a talent na Slovensku, ktory zasluzi podporu, velmi drzim palce ❤️

2020-06-15 22:37:26

matomi Držíme palce moc a moc! Dorka+Lenka+Maťo

2020-06-19 08:37:32

michalovic ďakujem moc za podporu ♥ som rada, že moja tvorba zaujala:)

2020-06-19 14:11:45

katytroll Veľmi pekná tvorba, zahlasované :)

2020-06-22 11:20:48
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »