Žurnál+

19. finalista: Edina Kováčová

P
SAShE.sk990 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Súťaže / 2020-06-15 14:25:57 /  3 komentáre / 53 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 19. finalistu - značku Edina Kováčová. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Vyrábam šperky prevažne zo striebra, ktoré sú určené pre ženy všetkých vekových kategórií. Pri práci používam skoro všetky zlatnícke techniky, napr. filigrán, granulácia... K tvorbe šperkov som sa dostala ešte na základnej škole, kde som vyrábala šperky z korálok a medi a tiež aj háčkované náušnice. Ďalej som pokračovala na strednej škole, kde som študovala ako zlatník a klenotník a pokračovala aj ako rytec kovov. Na začiatku tvorby som používala materiály ako striebro a polodrahokamy, teraz však používam najmä striebro. Šperky sú jednoduché, čisté, pohodlné na každodenné nosenie.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Aktuálne tvorím minimalistické šperky, v ktorých rada používam technológiu filigránu. Pracujem na novej kolekcii strieborných šperkov, ktorá je inšpirovaná slovenskou paličkovanou čipkou. Chystám aj jednoduché personalizované prívesky a prstienky. Mojím snom vždy bolo sa výrobou šperkov živiť.

 

***

 

"Nežnosť a technický potenciál tejto novej značky na SAShE nás od začiatku dostali. Radi by sme videli viac. Viac jednoduchých, ale rafinovaných autorských šperkov, akých u nás stále nie je dosť. Spoločne by sme zvolili produktovú líniu, ktorá by rešpektovala autorský prístup značky a zároveň zohľadnila najčastejšie požiadavky zákazníkov pri výbere šperkov na SAShE."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku Edina Kováčová, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

iwetta Krásne jemné nežné dielka.Držím palce jemnosti,nežnosti, jednoduchosti a verím,že ocenia i ďalší,lebo je to TOP z 20-ky,ktorú vybrali sashe odborníci.

2020-06-19 18:48:52

Sandante nádherný minimalizmus :)

2020-06-22 10:57:30

Edina.Kovacova Ďakujem krásne

2020-06-23 08:17:28
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »