Žurnál+

16. finalista: Naivne

P
SAShE.sk990 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Súťaže / 2020-06-15 14:25:27 /  4 komentáre / 66 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 16. finalistu - značku Naivne. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Môj život na Sashe som začala s výrobkami pre deti (kabelky, taštičky a pastelkovníky). Ale postupom času a najmä po narodení môjho druhého dieťaťa, keď som akútne hľadala tašku na kočík, ušila som si svoju vysnívanú z dovtedy nie veľmi známeho papierového materiálu. Od tohto zlomového okamihu tvoria tieto papierové tašky gro mojej produkcie. Postupne som ponuku rozšírila o rôzne veľké kabelky a batohotašky.

Názov značky som hľadala veľmi dlho. Ale v momente, keď som si ho povedala nahlas, som vedela, že toto je to pravé. Odráža moju minulosť a moje začiatky s podnikaním, ale zároveň v sebe ukrýva aj tú čistú (detsky naivnú) radosť z prítomného okamihu.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Moja aktuálna tvorba sú najmä papierové tašky a batohotašky a peňaženky z koženky. Vždy boli najväčšou inšpiráciou na ďalšiu tvorbu potreby mojich detí a moje vlastné. Momentálne pracujem na viacerých nových produktoch, ako napríklad peňaženka s koženou vrchnou časťou, batohotašky pre deti a ich bábiky... ale zverejnené budú, až keď budem s nimi definitívne spokojná. Mojím snom je živiť na svojou tvorbou, myslím, že mám týmto smerom vykročené, ale od cieľa som ešte ďaleko.

 

***

 

Galéria značky Naivne si, podobne ako mnoho iných galérií na SAShE, potrebuje zvoliť jednoznačný smer svojej tvorby a v tomto štýle prinášať konštantnú a ucelenú tvorbu. Za nás vnímame potenciál v zaujímavo dizajnovo aj prakticky riešených taškách z prateľného papiera. Značku by sme radi motivovali k hlbšiemu ponoru do tejto jednej produktovej línie vrátane kvalitného fotenia na modelke a rozšírenia ponuky o strihové a farebné variácie."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku Naivne, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

adelek Velmi fandim finalistke Naivne

2020-06-16 14:55:05

marakuja Nádherné, kvalitné, nadčasové - prvá liga

2020-06-16 20:22:13

paralenik Držíme prsty

2020-06-20 08:33:01

wareki Nadhera

2020-06-22 13:48:58
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »