Žurnál+

11. finalista: Kokoriko

P
SAShE.sk907 predaných ks, 518 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2020-06-15 14:24:32 /  Pridaj komentár / 46 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 11. finalistu - značku Kokoriko. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Pod značkou Kokoriko šijem oblečenie pre ženy a deti. Už moja babka sa živila šitím oblečenia a popri vysokej škole som sa začala učiť šiť, až to prerástlo k láske k šitiu. Postupne som vyskúšala rôzne techniky, od patchwork, šitia kabeliek, až som sa posunula k šitiu oblečenia, ktoré ma napĺňa.

Materiály, ktoré si vyberám, najskôr poctivo skúšam a až potom z nich šijem. Veľmi dlho som hľadala nejaké jednoduché šaty a tričká, no nič sa mi nepáčilo, tak som sa rozhodla, že vymyslím vlastné strihy šiat. Veľmi som si ich obľúbila a chcela som sa s nimi podeliť aj s ostatnými, preto som neváhala a pustila sa do šitia pod značkou Kokoriko. Oblečenie je jednofarebné, preto je veľmi dobre kombinovateľné.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Plánujem rozšíriť ponuku o ďalšie nové strihy tričiek a šiat. Už rozmýšľam nad tričkami na zimu. Momentálne vyberám nové látky a aj nové farby, chcela by som doplniť neutrálne farby. Mojím snom je, aby som sa svojou značkou živila a som ochotná venovať tomu všetok svoj čas. Som nezamestnaná, takže môžem všetok čas venovať svojej značke a posúvať ju vpred. Chcela by som, aby moje výrobky ľudia nosili s radosťou. To je môj hlavný zámer.

 

***

 

"Krásna farebnosť, strihy s jemne rafinovaným detailom, Kokoriko má potenciál na silnú značku detského a dospeláckeho oblečenia. Tešili by sme sa, keby sme spoločne mohli vymyslieť a postaviť silný produktový rad výrobkov, ktoré sa budú dobre predávať. To môže značke pomôcť zastabilizovať sa a následne roztiahnuť kreatívne krídla."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku Kokoriko, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »