Žurnál+

10. finalista: Fleurust

P
SAShE.sk907 predaných ks, 518 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2020-06-15 14:24:23 /  1 komentár / 57 lajkov

Spomedzi všetkých prihlášok do súťaže Výťah 2020 sme vybrali 20 značiek, ktoré postupujú do finále. A teraz je rad na vás! Zahlasujte za značku, ktorá sa vám najviac páči a podporte ju! Hlasovať môžete tak, že dáte tomuto žurnálu LAJK. :)

 

 

V tomto žurnále by sme vám chceli predstaviť 10. finalistu - značku Fleurust. Čítajte ďalej a dozviete sa viac. :)

 

Čo vyrábate pod vašou značkou?

Tlačíme slovenské hory na oblečenie z fair wear textilu, tašky či zápisníky. Pánske, dámske, detské tričká a mikiny. Technika linorit na grafickom lise. Každý kus je teda originál. Ja som študovala maľbu, Diana grafiku a tak nejak prirodzene sme svoju tvorbu začali hádzať na tričká hlava-nehlava, nakoniec sme to okresali len na slovenské hory.

Horské tričká sú pre každého. Či Slovák či Rakúšan alebo Američan, tričko si už kúpil kadekto. Asi najmä človek, ktorý miluje hory. Názov značky pramení z našich študentských čias, fleur je kvet a rust je hrdza. Predstavuje to hlavné charakterové črty našej vtedajšej tvorby a prischlo nám to dodnes.

 

Aké sú vaše plány do budúcna?

Chceli by sme ponuku rozšíriť o ručne viazané diáre, zápisníky, šité potlačené obaly na notebooky, pohľadnice, nálepky na snowboard, edukačné pomôcky a hry pre deti - pexeso, hádaj ktorá hora je to a podobne. Nápadov je kopec a kopcov tiež :) Hlavne by sme chceli motivovať ľudí spoznávať naše hory. Mali sme ambíciu na vrcholoch naše tričká rozdávať. Spolupracovať s horskou službou / horolezcami a podobne. Možností vidíme neúrekom.

 

***

 

"Ovládať umenie originálnej autorskej grafiky a kvalitnej potlače textilu je veľkou devízou, ktorú by bolo škoda okliešťovať monotematickým námetom. Značke Fleurust by sme určite poradili rozšíriť ponuku motívov na tričká, ktoré zaujmú širšie spektrum zákazníkov a zabezpečia značke stabilnejší príjem."

SAShE redakcia

 

***

 

Toto je jedna z dvadsiatich prihlášok do súťaže Výťah 2020. Všetky prihlášky nájdete v tejto sekcii. Informácie o tom, ako hlasovať nájdete v tomto žurnále. Informácie o súťaži nájdete tu.

 

Ak chcete hlasovať za značku Fleurust, kliknite na link “Dobrý žurnál, takýchto tu chcem čítať viac.” pod galériou fotiek.

Komentáre

azavodska Blahoželám k finále a "hor-sa" ďalej!

2020-06-18 12:14:28
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »