Domov » Žurnál+ » Autor: Miroslav Saluga

Žurnál+

NOVINKA!!! Darčekové balíčky / kazety - veď idú VIANOCE

Miroslav S. » Nové výrobky / 2019-10-03 21:15:11 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Predstavuje Vám NOVINKU - darčekové balíčky / kazety pre mužov, ženy alebo pre pár.

Darčekové balíčky sa každým rokom stávajú obľúbenou formou originálneho darčeka. V dnešnej uponáhľanej dobe sa stáva, že ľudia nemajú niekedy čas vybrať vhodný darček a aj ho pekne zabaliť, tak preto Vám chceme s tým pomôcť, nech si uľahčíte prácu s výberom a balením. (kľudne môžete povedať, že ste to bali vy - nám to nevadí :-D)

Prečo je podľa nás výhodné kúpiť si už zabalený darček?

Dôvodov je naozaj veľa.  Ale hádam najväčší je ten, že kúpou našej darčekovej kazety cez internet získate viac času na seba, priateľov a hlavne rodinu. Určite je to lepšia varianta ako bezhlavo blúdiť po obchodoch, nahánať sa za darčekom a pekným balením. Namiesto toho si kľudne môžete vychutnať kávu a relaxovať, veď predsa idú VIANOCE  - čas radosti a pokoja :-D.

Váhate na kúpou darčekového balíčka od nás? Presvedčíme Vás...

Naše darčekové balíčky vyzerajú veľmi vkusne a tak naplno uspokoja estetický dojem. A kedže nejde len o prvý dojem, ale predovšetkým o kvalitu produktov, ktorú nájde obdarovaný vo vnútri krabičky, tak práve preto vám ich odporúčame. Všetko sú to naše ručne vyrobené výrobky - za ich kvalitou si stojíme. Nie je nič lepšie ako obdarovať originálnym na Slovensku vyrobeným balíčkom.

Pevne veríme, že si u nás vyberiete ten správny darček. Môžete si byť istí, že vyššie uvedené kvality spĺňame.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SALUGA
SALUGA
10485 predaných ks, 1756 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

SALUGA - super kvalita, priaznivá cena, moderný dizajn, rýchle dodanie a zaručená spokojnosť :-D

SALUGA - kvalitné handmade doplnky vhodné pre každého...

Motýliky sa v poslednej dobe tešia veľmi veľkej popularite a to hlavne u mladých ľudí, ale aj detí. Ponúkame Vám jednofarebné motýliky, ale aj obľúbené moderné dizajny ako napríklad folklorne vzory, bodky, srdiečka a viac farebné kombinácie. Vyrábame k tomu aj traky. Ponúkame aj dámske opasky, kabelky, náušnice, kravaty, klobúky... Samozrejme myslíme aj na vaše detičky, tak pre ne máme detské motýliky, traky - poprípade sety pre otca a syna...

Ak chcete vedieť či vám bude farba ladiť, tak pre istotu vám viem poslať po prevode 1,50 eur VZORKU LÁTKY (vzorky sú zdarma, platíte len za poštovné - doporučene poštou)... môže sa stať, že máte inak nastavené rozlíšenie farieb na monitore a otieň farieb sa môže jemne líšiť, z tohoto dôvodu sa nedá tovar vrátiť, kedže šijem na zakázku...

Na dobierku posielam hneď po ušití, DOBA ŠITIA JE 3 PRACOVNÉ DNI, pri platbe vopred šijem až po obdržaní platby takže doba šitia sa počíta od prijatia platby 3 prac. dni. Výrobky posielam GLS KURIÉROM.
Ďakujeme, že ste si vybrali práve handmade doplnky SALUGA...

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »