Domov » Žurnál+ » Autor: ROD INFO

Žurnál+

Predĺženie súťaže o VŠETKO :)

ROD I. » Zľavy a súťaže / 2017-01-02 20:53:51 /  Pridaj komentár

Milí priatelia :)

Dúfame, že ste vykročili do roku 2017 príjemne, bez starostí a s dušou plnou pohody. Ak nie, nevadí, rok ešte len začína a na spríjemnenie do jeho vstupu máme pre vás takúto správu: 

Touto cestou by sme chceli oznámiť zmenu v súťaži o VŠETKO z našej galérie. Jej žrebovanie malo byť dnes, 2.1.2017 o 20:00. Rozhodli sme sa však čas na zapojenie do súťaže predĺžiť o 30 dní a dať tak priestor všetkým, nielen tým, ktorí oslavujú Vianoce 24. decembra. Počkali sme na dnešok, aby sme mali istotu, že si to tu všetci zapojení nájdu. 

Ukončenie súťaže začiatkom nového roka rozosmútilo našich pravoslávnych priateľov z Východu (nielen Slovenska, ale aj tých vzialenejších) - ktorí oslavujú Vianoce až 6. januára. Úprimne sme v návale všetkého zabudli, keď sme súťaž vyhlasovali na ich potreby a i na to, že tieto sviatky patria niekoľkým vyznaniam a niekoľkým spôsobom slávenia. Nie každý má čas a chuť zháňať podarúnky už v novembri, a nie každý má možnosť si ich skôr než v januári vyzdvihnúť. 

Rovnako sme zabudli i na tých, ktorí to jednoducho do klasických Vianoc z cudziny na Slovensko nestihnú, a majú šancu sa tu ukázať v januári, a počkať si na zakúpené vecičky len na poštovej adrese rodičov či príbuzných.

Preto sme sa takto poučení rozhodli, že súťaž o Všetko nielenže rozšírime na celý december a január, ale sa bude odteraz konať každoročne a pravidelne. 

Všetky podmienky ostávajú také, ako sa opisuje v pôvodnom vyhlásení súťaže o všetko TU: http://www.sashe.sk/ROD/journal/sutaz-o-vsetko

Chceli by sme poprosiť ctených súťažiacich, ktorí nakúpili už v decembri, aby mali strpenie a počkali si ešte na žrebovanie a spolu s nami ukázali, že Vianoce patria všetkým :)

Nechceme, aby sa nikto cítil vynechaný a aby každý mal pocit rovnakej príležitosti a aby sme vyhoveli osobitostiam čo najširších okruhov tých, ktorí nás majú radi :)

ďakujeme

Váš

Tím ROD 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ROD
ROD
185 predaných ks, 84 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Projekt ROD začal ako zoskupenie hŕstky remeselníkov, ktorí si prajú robiť remeslo tak, ako to cítia. Bez podliehania biču gýča, v snahe pracovať klasickými metódami, v rámci tradičných remesiel, s tradičnými materiálmi - ale novo a sviežo.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »