Domov » Žurnál+ » Autor: ROD INFO

Žurnál+

KONCO-LETNÁ KUPÓNOVÁ ROZDÁVAČKA

ROD I. » Zľavy a súťaže / 2017-08-16 18:55:44 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Zlomilo sa leto... ani sa nenazdáme a všetko sa po lepkavých, lenivých horúčavách vyfarbí do pastelu jesene. Prázdninové týždne boli nesmierne plodné, jednak v remeselnej produkcii,  jednak v rozširovaní dielenského i skladového priestoru. Práca však nekončí.. naopak, všetko začína - v novom rozmere :)

Naše remeselné zoskupenie funguje už niekoľko rokov. Na Sashe vedieme len skromnú galériu, ktorá reprezentuje len zlomok našej tvorby. Našu tvorbu si naplno užijú najmä vybraní klienti, ktorí nás zásobujú špecifickými zákazkami a požiadavkami na tradične - netradičné výrobky. Fungujeme najmä komorne, pretože na expanziu nemáme aktuálne dosť šikovných kolegýň a kolegov, ktorí by v dielni s nami udržali krok a tempo. To čo zavše vidíte v galérii, pochádza z špecifických projektov, ktoré pre klientov realizujeme. Ak sa nám niečo zapáči, a chceme to pridať do portfólia, jednoducho tak so súhlasom zadávateľa učiníme :)

Všetko je však v procese, v pohybe a v dianí. Naša práca sa bude za čas uberať iným smerom, a z pestrej variety produktov, ktoré aktuálne v galérii vidíte, sa stane špecializovanejší sortiment s prísnejšími triedami výrobkov. Rovnako sme postúpili i v kvalitatívnom spracovaní našich výrobkov, pretože klientela je stále náročnejšia a dôslednejšia v kontrole toho, čo pre svoje potreby necháva zhotoviť. Sme radi, pretože máme síce tvrdú, ale účinnú "školu", ktorá nás vedie smerom k hlbšej spokojnosti našich klientov.

Všetko toto nás vedie i k zmenám "tváre" našej skromnej galérie, tu na Sashe. Od tohto času, zrejme do Vianoc, bude pribúdať naďalej široký a pestrý sortiment toho, čomu sa venujeme. Od nového roku začne pribúdať nová "škola" výrobkov, ktoré budú pochádzať z našich "vyšších" projektov, a o ktoré sa radi podelíme i tu :)

Keďže pokrok a postup nemá byť len blahom jedného, ale všetkých, pripravili sme pre vás rozdávačku - kupónovú :)

Pre prvých 5 kupujúcich sme pripravili kupóny so zľavou 15%. Kód Kupónov je:

                                                        PRO2017

Akciu sme pripravili ako súčasť obmeny sortimentu a jeho zúhľadnenia. Minimálna suma nákupu je 20 EUR. Po vyčerpaní kupónov nahradíme 15%-tné kupóny 20%nými v ďalšom rovnakom rozdávačkovom podujatí. Následne budeme pokračovať na 25%, 30% a okolo Vianoc skončíme 35% Zľavou....a možno to potiahneme i vyššie :)

Prajeme príjemné nákupy, rovnako ešte príjemný zvyšok leta i prázdnin. Ak by niečo nebolo jasné, neváhajte nás kontaktovať :)

S úctou

Remeselný tím ROD

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ROD
ROD
198 predaných ks, 88 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Projekt ROD začal ako zoskupenie hŕstky remeselníkov, ktorí si prajú robiť remeslo tak, ako to cítia. Bez podliehania biču gýča, v snahe pracovať klasickými metódami, v rámci tradičných remesiel, s tradičnými materiálmi - ale novo a sviežo.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »