Domov » Žurnál+ » Autor: ROD INFO

Žurnál+

Dostanete... svietnik :)

ROD I. » Zľavy a súťaže / 2017-02-23 20:29:04 /  1 komentár / 2 lajky

POZOR: darčekové svietniky boli vyčerpané dňa 9.4.2017. Stav doplníme cca dňa 19.4.2017

Druhé vyčerpanie zásob sa dostavilo 14.7.2017, a tretie, posledné sa udialo 11.8. 2017. Celkovo sme rozdali 32 svietnikov kupujúcim na Sashe aj v mimoportálovom predaji, kde naša súťaž platila tiež. Ďakujeme a veríme, že už u všetkých obdarovaných krásne slúžia a tešia :)

Milí priatelia

 Rozhodli sme sa, že je čas na novú akciu pre vás, našich priaznivcov :)

 Nejakú dobu sme kvôli práci, zdraviu a povinnostiam nemali čas, sily ani priestor niečo pre vás zorganizovať, ale teraz sa to zmení.

 Rozhodli sme sa pre rozdávaciu akciu. Tie má každý rád :) Táto rozdávačka má trošku hlbšiu a príjemnú históriu. Dlho sme nevedeli, čo ponúknuť, chcelo to niečo, čo osloví aj odmení... Bez zaujímavých vecičiek by však za veľa nestála... Náhoda zariadila, že sme vybrali, čo sme vybrali. Dlho sme sa nevedeli rozhodnúť, tápali sme. A naraz....

 Drahí priatelia, my to už vieme. Dostanete svietnik... do ruky... :) No nie tak celkom do ruky. Do balíka ku každej vašej novej objednávke :)

 A teraz trochu histórie, prečo vlastne svietniky...

 Keďže sa nášmu remeselnému tímu celkom darí, bude dobré, ak naše úspechy nezostanú len doma, ale ak sa o ne podelíme. Čo je na šťastí a úspechu lepšie, než to, že ho môžu zdieľať mnohí? :) Už dlhšiu dobu uvažujeme, že oslovíme projekt Dobrý Obchod a skúsime im venovať niečo z tvorby, aby sa pomoc dostala tam, kde je to potrebné. Nie všetci sú tak požehnaní, aby mali zdravé ruky k práci, zdravé nohy k cestám potrebným, a zdravú myseľ, ktorá urobí život hladkým a bezpečným. Byť zdravý a šťastný je vzácnosť, o ktoú sa treba deliť.

 Sprvu sme sa rozhodli venovať Dobrému Obchodu svietniky. Svietniky má každý rád. Tak sme začali tvoriť... a tvorili sme a tvorili, až sme sa v nich stratili :) Vzniklo veľa jednoduchých, ale atraktívnych dizajnov, z ktorých sme si nevedeli vybrať ten, ktorý v potrebnom počte kusov zreplikujeme a zašleme na dobropredaj pre tých, ktorí to potrebujú.

 Mali sme z toho tak pomotané hlavy, až sme sa rozhodli svietniky zavrhnúť a nahradiť ich úplne iným druhom predmetu :) O týchto si zas povieme v inom žurnáli.

 Tak sa stalo, že máme skladom cca dve desiatky svietnikov, ktoré už nie sú veľmi v našom dizajnovom leveli, pretože sme sa rozhodli uberať už trochu iným smerom a štýlom tvorby. To však nič nemení na veci, že nám zostala veľká hrsť krásnych výtvorov, ktoré vás iste potešia. Pri článku nájdete súhrn dizajnov, ktoré môžete vo svojich balíčkoch odteraz až do odvolania akcie očakávať. Pravdepodobne až do vyčerpania zásob :)

 Jedinou podmienkou je, že zakúpená vec nesmie byť materiál, ale výrobok. To sa splní zavše ľahko :)

 Nech sa darí a tešíme sa na vaše objednávky :)

 S úctou

 Remeselné zoskupenie ROD

Komentáre

Levandulka Nádherné a veľmi praktické svietniky

2017-02-24 20:00:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ROD
ROD
185 predaných ks, 84 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Projekt ROD začal ako zoskupenie hŕstky remeselníkov, ktorí si prajú robiť remeslo tak, ako to cítia. Bez podliehania biču gýča, v snahe pracovať klasickými metódami, v rámci tradičných remesiel, s tradičnými materiálmi - ale novo a sviežo.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svietnik "Pink Floyd" - 5598742_Svietnik "Pink Floyd" by ROD
 1 komentárov
 Páči sa 7 ľudom
16,- €
 - Skromný svietnik, vinutý - 5812620_Skromný svietnik, vinutý by ROD
 1 komentárov
 Páči sa 6 ľudom
12,- €
 - Svietnik "Temný kalich"  - 6561849_Svietnik "Temný kalich" by ROD
 1 komentárov
 Páči sa 11 ľudom
25,- €
 - Svietnik "Špirála a miska"  - 7494464_Svietnik "Špirála a miska" by ROD
 Páči sa 20 ľudom
17,- €
 - Svietnik "Saškina panvička" - 7590878_Svietnik "Saškina panvička" by ROD
 Páči sa 17 ľudom
22,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »