Domov » Žurnál+ » Autor: Ivica Rozehnal

Žurnál+

Namiesto bitky, spolupráca... s VIVIEN MIHALISH

Ivica R. » Tvorba / 2018-11-19 11:34:31 /  6 komentárov / 14 lajkov

Keď ti konkurencia chce ukradnúť látku...

Počas letných dní sme s Veronikou, ktorá má značku VIVIEN MIHALISH, absolvovali menší látkový tour po Bratislave, navštívili sme mnohé obchody s látkami a v jednom z nich sa to stalo... padla nám do oka biela bavlna s pivonkami a vtáčikmi. Obom sa nám v hlave vynorila predstava dokonalého kúsku, ktorý by zapadol do našej tvorby, a tak začal boj! Začali sme sa o látku biť, došlo k pár fackám, pošticovali sme sa a rozhádané sme odišli domov...


ROBÍM SI SRANDU :D

V skutočnosti náš tour po látkových obchodoch bol neuveriteľne príjemný a idylický. Vzájomne sme si podávali tipy na obchody, v ktorých rady nakupujeme (ako správne konkurentky), veľa sme si pokecali, zašli sme na obed i na kávu. A čo sa týka tej látky, situácia vyzerala skôr tak, že Veronika povedala, že sa jej látka páči, a že by si i z nej vedela predstaviť šaty, na čo som ja reagovala asi takto.."áno, aj mne sa páči, viem si z nej predstaviť sukňu, ale možno skôr pre seba..." a potom nám tak nejak spontánne napadlo, že namiesto toho, aby sme sa "pobili", budeme spolupracovať.

Vytvorili sme takúto mikrokolaboráciu, ja som vytvorila maxi sukňu na ktorej vynikne vzor kvetov a hodí sa ženám, ktoré si rady pokombinujú rôzne druhy topov, blúzok a živôtikov, a Veronika vytvorila šaty z identického materiálu pre ženu, ktorá chce mať kompletný outfit zložením šiat z ramienka, bez premýšľania.

Namiesto bitky, minikolaborácia...

Som veľmi rada, že sme niečo takéto s Veronikou uskutočnili.  Keď som sa minulý rok ocitla vo svete dizajnu a handmade tvorcov, tak som na jednom z trhov spoznala nežné, mladé žieňa, ktoré ma očarilo svojou bielou pokožkou a nádhernými šatami. Napriek jej mladému veku má Veronika vycibrený vkus, šikovné ruky a tie správne hodnoty. Jej kúsky sú krásne vypracované a nesú jej rukopis. VIVIEN MIHALISH tvorí fantastické odevy pre urban princezné a každodenné víly. Vidím v nej potenciál a úprimne jej závidím jej mladosť a možnosti, ktoré pred sebou má. Aj keď sme v podstate konkurentky, aj tak sa z nás stali kamarátky. Veľmi rada sa s ňou stretávam, občas ideme spolu na obed, či kávičku a popritom preberáme hlavne rozličné situácie a radíme si. Veronika je úprimná a vždy dobre naladená. Som veľmi rada, že mi vstúpilo do života toto roztomilé a dobrosrdečné žieňa.
 

Sukňa z minikolekcie s Vivien Mihalish...

A toto je teda sukňa z našej minikolekcie vytvorená mnou. V tejto sukni môžete zažiariť na slávnostnom evente s blúzkou a lodičkami (stužková, svadba, rodinná oslava, koncert, ...) alebo si ju môžete nechať na leto a nahodiť počas dovolenky k sandálkam či balerínam s ležérnejším topom. V prípade záujmu ušijem i na mieru :-) v maxi, midi alebo mini verzii.

A toto sú Veronikine šaty. Tak šup follow, ak ešte nie ste jej fanúšikom :)

#VYSUKNISA s #RIVICA

I.

FOTO: Lubie Sutton
MODEL: Vlasta Vax

Komentáre

PohladnicePreRadost obidva kúsky - sukňa i šaty - sú skvelé ... nádherné kúsky na romantickú náladu ... krásny letný deň ... :)

2018-11-19 12:40:46

RIVICA Ano, presne tak, su pre romanticke duse :-)

2018-11-19 13:03:01

ButterflyHandMade Oboje sa mi veľmi páči. Pozerám na ne a neviem sa rozhodnúť. Vážne krasne kúsky so spomienkami na leto ;-)

2018-11-19 22:32:44

RIVICA dakujeme velmi pekne @ButterflyHandMade

2018-11-20 16:19:36

lindauciatko Super baby, pekný žurnál.

2019-02-16 23:57:00

RIVICA Dakujeme @lindauciatko :-)

2019-02-17 13:13:12

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
RIVICA
RIVICA
151 predaných ks, 87 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

#VYSUKNISA
Moje osobné motto znie "Aby žena bola ženou". Tvorím pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť, chce byť originálna a pri svojich každodenných povinnostiach chce byť zároveň elegantná a ženská.

Chcete vlastniť originál šitý len pre Vás na mieru?
V prípade záujmu mi napíšte cez sashe poštu. Dohodneme si materiál, strih a termín dodania.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - dlhá sukňa dlhá sukňa "biela s pivoňkami" by RIVICA
 4 komentárov
 Páči sa 46 ľudom
95,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »