Domov » Žurnál+ » Autor: Ivica Rozehnal

Žurnál+

Ako sa z kávičky stal svadobný outfit...

Ivica R. » Tvorba / 2019-02-15 17:00:01 /  2 komentáre / 70 lajkov / 2034x zobrazený

Som nadšená kávičkárka. Pri mojich začiatkoch ako dizajnérky som pracovala z domu. Bolo to v roku 2017 v máji, keď som začala a mala som svoje pracovné rituály. Rada som si ráno alebo naopak po obede zašla do blízkej kaviarničky DOT. Espresso Bar. Mojou obľúbenou kávičkou je espresso macchiato. Chodila som tam ako na klavír... Už od dverí sa na mňa príjemná čašníčka usmiala a opýtala sa ma "macchiato?"

V jeden slnečný prázdninový deň však nastala zmena. Táto príjemná čašníčka sa ma opýtala, či som to ja na titulke SAShE. "Wauuu taká rýchlosť?", pomyslela som si... "Pracujem na značke RIVICA len 3. mesiac a už som slávna? :)" Vysvitlo, že milá čašníčka Karin má svoju vlastnú značku KAROUCH a práca v umeleckej kaviarni je jej "bokovka".

No ako to bolo ďalej?

S Karin sme sa poznali naozaj len zbežne, ale občas sme mali na seba šťastie a stretli sme sa ako značky na dizajnových trhoch. Na jednom z nich, to už bol jún 2018, sme sa opäť stretli. Opýtala sa ma, či šijem i sukne na spoločenské udalosti. Jasné! To som však nevedela, že tou spoločenskou udalosťou myslí svoju vlastnú svadbu :-)

Karin sa stala mojou prvou nevestou. ĎAKUJEM jej za dôveru! Zvolili sme sukňu s efektom lupeňa kvetu a hodvábnej blúzky s čipkou na rukávoch z talianskej čipky.

Pre Karin a jej snúbenca (už manžela) Dominika to bol výnimočný deň a ja sa nesmierne teším, že som prispela k výnimočnosti i outfitom vyrobeným na mieru.

Spýtala som sa Karin, prečo ma oslovila a ako vnímala celý proces prípravy. A ako bola spokojná so svadobným outfitom. Tu je jej odpoveď:

"Od začiatku som vedela, že chcem šaty od slovenskej návrhárky. Ďalej som mala predstavu, že sa moje svadobné šaty budú dať nosiť aj neskôr - keď budú také krásne, snáď mi nebudú do konca života ležať v skrini :)

Premýšľala som o viacerých ľuďoch, nakoniec som však oslovila RIVICU. Svadobné šaty v ponuke nemala, no oslovil ma dizajn jej krásnych sukní aj jej priateľský prístup.

Na prvé stretnutie som prišla so svojimi nápadmi. RIVICA si ich pozrela a hneď podľa nich začala na papier kresliť prvé skice. Z tohto stretnutia vyplynulo niekoľko návrhov, od ktorých sme sa neskôr odrazili.

Na druhom stretnutí ma v jej ateliéri čakali už hotové šaty! Ale zatiaľ zo skúšobných látok :) Sukňa mi hneď sadla ako uliata, vrch sme priamo na stretnutí upravili tak, aby mi dokonale sedel na moju postavu. 

Na treťom stretnutí sme sa už vybrali do obchodu s látkami. Aj tu mi veľmi pomohlo, že RIVICA nenechávala všetko na mňa: Vybrala tie, ktoré považovala za najlepšie a ja som si už len vybrala spomedzi jej favoritov také, ktoré sa zas najviac páčili mne.

Počas celej spolupráce som bola vďačná za to, ako ku mne RIVICA pristupovala. Cítila som, že som pre ňu dôležitá a že jej na mojich šatách záleží rovnako, ako mne. Tiež bolo super, že nenechala celý kreatívny proces na mne - viacerí výrobcovia to robia, pretože sa boja prevziať zodpovednosť za výsledný produkt. Lenže presne to som chcela: Aby mi odborníčka poradila a povedala, čo bude najlepšie. Veď je to predsa ona, kto má viac skúseností. RIVICA túto moju túžbu naplnila do bodky. 

Dominik ma v šatách prvý krát videl až v deň svadby - nikdy nezabudnem na jeho pohľad, ktorý ma definitívne utvrdil v tom, že som si vybrala správne :) "

Karin a Dominik, prajem Vám šťastný život!

I.

Komentáre

MINAY Prekrásny výsledok spolupráce Ivi.:) Musím napísať,že prístup Rivici k zákazníčkam je výnimočný.Aj ja mám od nej sukňu na mieru a neskutočne rada ju nosím. Ďakujem :)

2019-02-14 12:54:081x

RIVICA ďakujem Alenka :-) @AlMina Pre mňa je každá zákazníčka dôležitá a správam sa tak, ako očakávam, aby sa ku mne ostatní správali :-)))

2019-02-14 22:02:43

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
RIVICA
RIVICA
318 predaných ks, 195 hodnotení

#VYSUKNISA
Moje osobné motto znie "Aby žena bola ženou". Tvorím pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť, chce byť originálna a pri svojich každodenných povinnostiach chce byť zároveň elegantná a ženská.

Chcete vlastniť originál šitý len pre Vás na mieru?
V prípade záujmu mi napíšte cez sashe poštu. Dohodneme si materiál, strih a termín dodania.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »