Žurnál+

Ako nosiť plisovanú sukňu...

P
RIVICA293 predaných ks, 178 hodnotení

Ivica R. » Tvorba / 2020-10-03 07:00:01 /  5 komentárov / 29 lajkov / 466x zobrazený

...nielen na výnimočné chvíle, ale i na bežný deň...

 

 

Predstavujem Vám exkluzívnu limitovanú kolekciu metalických plisovaných sukní. Látka je vyrobená v Španielsku a osobne som ju vyberala u výrobcu počas výstavy Premiere Vision v Paríži...

Na výber je viacero typov plisé či lamé... a model som nazvala LAURA.

Lamé je jemná látka a na nej aplikovaný ďalší materiál akoby "nalaminovaný", preto sa to asi volá lamé :-) Plisé je naskladaná látka :-)

Ukážem Vám, ako by som skombinovala sukňu LAURA na rôzne príležitosti a do rôznych štýlov...

Vyžaduje Vaše povolanie elegantný štýl obliekania? Zvolila by som biznis look manažérky. Sako do pása, lodičky a kabelka a LAURA z exkluzívneho čierneho lamé.

 

 

No a tú istú sukňu LAURA v street style... inšpirácia z insta a blogerského sveta. Vždy ma fascinujú podobné outfity :-) Cozy sweater a sandálky s opätkami... Takže som si splnila sen... ale asi Vám to príde nepraktické. No stačí vymeniť sandálky za tenisky a je to ;-) 

 

 

Ďalší model LAURA... zo sivého plisé so zlatým odleskom... jemná látka ako pavučinka. Tentokrát v outfite do divadla, na oslavu, či inú špeciálnu udalosť :-)

 

 

No a LAURA v pouličnom štýle... môj aktuálne obľúbený štýl :-) Stačí štýlové tričko a tenisky a môžem ísť... No a keďže nám začínajú už chladnejšie jesenné dni, tak trenčkot je parádnym zvrškom i k takejto plisovanej sukni.

 

 

LAURA... z tmavostrieborného exkluzívneho lamé... v outfite vhodnom už na chladnejšie dni. Klobúk i opätkové čižmy pozdvihnú tento outfit na elegantnejší...

 

 

Alebo LAURA v mestskom štýle s martenskami a bomberou... stačí vykročiť zo svojej škatuľky a zmeniť uhol pohľadu ;-)

 

 

Ak je LAURA v maxi dĺžke, tak je to maximálne elegantný kúsok... vhodný na svadbu, stužkovú, galavečer či ples, avšak v momentálnej situácii je to asi "hudba" budúcnosti...

Maxi sukňu LAURA z béžového plisé so zlatým odleskom som skombinovala s blúzkou TAMARA v smotanovej farbe a so zlatými sandálkami.

 

 

Inak maxi verziu sukne LAURA môžete použiť na špeciálnu príležitosť (gala večer, stužková, svadba, ples...), no a potom Vám ju môžeme skrátiť a využijete ju napríklad aj takto... s mokasínami a koženou bundou... outfit pôsobí ležérnejšie a je vhodný i na bežný pracovný deň.

 

 

Dúfam, že som Vás inšpirovala a dokážete si aj elegantnejšiu sukňu zakomponovať do viacerých outfitov. Ktorá inšpirácia Vás zaujala najviac?

#VYSUKNISA s #RIVICA

I.

Komentáre

HelkaAndr pekné kombinace :-)

2020-10-03 14:11:52

MirianaOli Krásne sukne, ktoré robia ženu ženou:)

2020-10-03 16:50:30

MinerWe Ďakujem za inšpiratívny článok a fotografie, mám pocit, že ešte vytiahnem ružovú plisovú sukňu ak príde babie leto :)

2020-10-03 23:03:57

Candler Najzaujímavejšie sú podľa mňa kombinácie zlatej suknicky. Vobec by mi nenapadlo nosiť ju k nizkym topankam, teniskam ci kozenke, ale vyzera to super :)

2020-10-04 13:15:41

RIVICA Dakujem pekne za reakcie :-)

2020-10-04 14:12:02
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Plisovaná sukňa so zlatým odleskom - 11615403_Plisovaná sukňa so zlatým odleskom by RIVICA
 Páči sa 30 ľudom
90,- €
 - Plisovaná sukňa "rôzne vzory" - 11729018_Plisovaná sukňa "rôzne vzory" by RIVICA
 2 komentárov
 Páči sa 46 ľudom
90,- €
 - Plisovaná sukňa "rôzne vzory" - 11615545_Plisovaná sukňa "rôzne vzory" by RIVICA
 Páči sa 23 ľudom
90,- €
 - Plisovaná sukňa z exkluzívneho lamé - 12384231_Plisovaná sukňa z exkluzívneho lamé by RIVICA
 Páči sa 23 ľudom
90,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »