Žurnál+

Pre Neho a pre Ňu

P
RETIE114 predaných ks, 50 hodnotení

Ema O. » Tvorba / 2020-08-16 07:00:01 /  5 komentárov / 24 lajkov

 

Všetko sa začalo motýlikmi pre NEHO. Ale ONA chcela niečo tiež. Tak sme jej ušili gumičky do vlasov. A potom sme to spojili dokopy. O čom je reč? Predsa našich kravatovo-recyklovaných* setoch.

 

 

Ak ste romantické a ekologické duše zároveň, naše sety sú ako stvorené pre vás. Vyriešia mnoho dilem, ako sa zladiť. Sú skvelé ako originálny darček pre vašu polovičku na hocijakú príležitosť (od Valentína cez narodeniny až po Vianoce). Super je na tom aj to, že je to v podstate darček pre oboch (ja rada teším darčekmi aj seba, som jediná? :D).

 

 

Sety môžu byť tiež výborným darčekom aj pre rodinných príslušníkov, bez ohľadu na vek. Darovať ich môžu deti rodičom, ako aj rodičia svojim deťom a ich polovičkám. Práve mladšia generácia čoraz častejšie oceňuje ekologický rozmer, čo je strašne super, všimli ste si? ;) Navyše, tieto sety vám vieme ušiť aj z vášho rodinného dedičstva - starých kravát po otcovi, dedkovi či pradedkovi, vďaka čomu je možné (doslova) nosiť zhmotnené spomienky :)

 

 

Okrem toho môžete recyklovaným setom potešiť aj zaľúbené páriky vo vašom okolí. Ak hľadáte niečo špeciálne napríklad ako svadobný dar, toto je veľmi dobrá voľba, pretože máte 100%-nú istotu, že rovnaký nedostanú (aj keby náááhodou mal niekto rovnaký nápad – dva rovnaké sety z jednej kravaty ušiť nedokážeme, aj keby sme sa veľmi snažili ;)).

 

 

Ak však zavítate do našej galérie, nájdete tam len zopár hotových setov. Prečo? Lebo najradšej ich šijeme namieru. Aby farba aj vzory vyhovovali obom, aby ladili s JEJ obľúbenými šatami a nebili sa s JEHO oblekom. Aby navonok jemne ukázali to, čo je vo vnútri a čo ICH spája. 

 

 

Pokiaľ by ste teda mali záujem o takýto set, napíšte nám a vyberieme niečo špeciálne pre VÁS DVOCH. Kravát na výber je naozaj veľa, momentálne sme na čísle vyššom ako 400... ;)

 

 

* To, že šijeme zo starých a nenosených kravát, už asi viete a ak nie, prečítajte si o tom viac TU a TU. V skratke - kravaty vo všeobecnosti poskytujú relatívne málo materiálu na recykláciu, ale o to je materiál z nich rôznorodejší. Pre lepšiu predstavu, látka z jednej kravaty vystačí bez väčších problémov akurát na jedného motýlika a jednu gumičku (dá sa ušiť aj viac kúskov, ale to už vyžaduje celkom veľké kombinatorické schopnosti). Toto obmedzenie je však v podstate veľká výhoda, hlavne ak máte záujem o jedinečné a neopakovateľné kúsky :)

Komentáre

ferinella Originálny nápad, eko - logické využitie, precízne prevedenie, jednoducho majstrovský kúsok... presvedčili ste ma, idem do galérie, potrebujem darček !

2020-08-10 12:56:131x

RETIE To nás veľmi teší :)

2020-08-10 13:12:01

SalixAlba výborné, fandím:)

2020-08-10 14:10:091x

taliaa pekné.

2020-08-16 14:18:47

RETIE Ďakujeme :)

2020-08-16 22:20:14
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ružový set - motýlik & gumička - 12048365_Ružový set - motýlik & gumička by RETIE
 Páči sa 11 ľudom
22,- €
 - Červený set - motýlik & gumička - 12237610_Červený set - motýlik & gumička by RETIE
 Páči sa 9 ľudom
22,- €
 - Belasý set - motýlik & gumička - 12237624_Belasý set - motýlik & gumička by RETIE
 Páči sa 9 ľudom
22,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »