Domov » Žurnál+ » Autor: Sandra Conortová

Žurnál+

Ako tvoríme Poponá na mieru?

Sandra C. » Tvorba / 2016-08-03 14:49:48 /  6 komentárov / 47 lajkov / 1889x zobrazený

Najlepší pocit na našej práci (samozrejme, hneď po pozitívnych odozvách od našich zákazníkov) je ten, keď držíme v rukách práve vyrobené, ešte „teplé“ Popono. A ak je navyše také, ako žiadne iné pred ním, tento skvelý pocit je znásobený momentom prekvapenia a vzrušenia z niečoho nového :) Takže je to celé jednoducho super! 

Práve preto mimoriadne rady pracujeme na individuálnych a personalizovaných objednávkach. Najčastejšie ide o Poponá pre rôzne spoločnosti, pretože, ako sme sa presvedčili, Popono je pre firmy ako stvorené! Či už ako súčasť vybavenia priestorov, aby sa v nich pohodlnejšie pracovalo alebo ako darček, aby zamestnanci vedeli, že majú toho najlepšieho zamestnávateľa :)

V čom sa proces výroby takýchto Popôn špeciálny? Vyberajú sa látky na mieru a Poponá sa brandujú.

Výber látok

Pri výbere látok sa snažíme skĺbiť možnosti trhu s požiadavkami klienta. Niekedy sa dizajn a farby prispôsobujú firemnej identite, inokedy máme voľnejšiu ruku a hľadá sa napríklad „niečo letné“ :) Nová látka musí byť zároveň vhodná na naše účely, čiže ideálne hrubšia bavlna alebo zmes.

 

Branding

Väčšina individuálnych objednávok zahŕňa aj branding - označenie Popona logom. Doposiaľ sme brandovali formou gravírovania laserom. Laserový lúč narúša štruktúru materiálu a odpáli jeho vrchnú časť, v našom prípade farbu dosky. Brandované Poponá potom vyzerajú napríklad takto:


Takto sme už naše podložky tvorili napríklad pre rehabilitačnú kliniku, aby spohodlnili pobyt tamojším pacientom, ako výhru pre účastníkov konferencie, ako súčasť vybavenia kancelárie pre digitálnu agentúru či pre nadnárodnú korporáciu, ale napríklad aj ako darček od pozorného priateľa pre svoju lásku :) 

Komentáre

wishfish Poponá sú parádne a dokonca už aj vieme, ako sa správne "nosia" :-) Krásna práca!

2016-08-05 11:05:181x

Andaris Držím palce :)

2016-08-06 06:45:481x

heluska Hmmmm, pred troma rokmi som kupila takuto podlozku pod NT v obchodnom dome IKEA. Sluzi skvelo, doteraz ju predavaju za cenu 8.99 eura.

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90278244/

2016-08-06 07:43:38

Popono Ďakujeme za podporu :))

@heluska, tešíme sa, že vám vaša podložka slúži ;)

2016-08-06 09:55:31

KozmetikaDIY Prečo takéto negatívne komentáre zhadzujúce niekoho tvorivú aktivitu? Predajca niečo vytvoril, dal si na to svoju cenu a nikoho nenúti, aby si tovar kúpil. Ak niekto preferuje produkt z Ikei, vyrobený niekde v Bangladéši za otrockú mzdu, ktorá neumožní živiť rodinu na dôstojnej úrovni...nech sa páči, ale chváliť sa tým?

2016-08-07 09:51:203x

lulabel Krásne farby :-)

2016-08-07 11:21:381x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Popono
Popono
133 predaných ks, 56 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Popono je rodinná značka s láskou ručne vyrábaných podložiek (nielen) pod notebook, ktoré sú jedinečné svojou jednoduchosťou a univerzálnym využitím.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »