Žurnál+

Od návrhu k celonožkám, od jednej farby k druhej

P
PokoLoko652 predaných ks, 345 hodnotení

Bibiána T. » Tvorba / 2020-06-18 09:56:00 /  2 komentáre / 51 lajkov

 

Ak máte radi pohľad do zákulisia, tam kde vznikajú výrobky, ktoré poznáte len v hotovom štádiu, máme niečo pre Vás! Chceli by sme Vám priblížiť ako vyzerá celý proces vzniku celonožiek od návrhu až po ich potlač. Hlavnú úlohu budú zohrávať sieťotlač a tvorba sieťotlačiarskeho sita.

Sito, vzor, fotoemulzia, svetlo, voda. “Iba toto” nám stačí, aby vznikol vzor na site. Celý proces je rozfázovaný a je v ňom vidieť jednotlivé kroky.

Niekedy zistíme až po potlačení celonožiek, že vzor nie je dobrý. Moc sa na nohe deformuje, vyzerá byť príliš malý alebo zas veľký atď. Toľko premenných, ktoré vieme zhodnotiť až vo výsledku. Časom sme získali skúsenosti, čo sa dá a čo nie, čo vyzerá dobre a čo nevyzerá. Ak ale chceme skúšať nové, iné veci, tak to so sebou prináša aj nové sieťotlačové výzvy, robenie chýb a hľadanie riešení. Pri niektorých potlačiach sme vzor prerábali aj trikrát, kým bol výsledok podľa našich predstáv.

 

A TERAZ VIDEO OD NÁVRHU PO POTLAČ

 

 

Keby ste si chceli sami vyskúšať sieťotlač, náš starší článok s návodom nájdete tu.

 

 

Keď už máme vzor na site, väčšinou vieme, akú farebnú kombináciu použijeme pre potlač a pančuchy. Niekedy sa však stane, že vzor nás láka, aby sme ho potlačili aj v inej farebnej kombinácii. Presne ako pri našom najnovšom vzore Kamilky. A tak sme skúšali takú, onakú aj tamtakú farbu, až sme sa nevedeli zastaviť. Ešte aj prianie zákazníčky biele kamilky na telových pančuchách. Nakoniec nám vznikla celá škála farebných kamiliek. V našej ponuke nájdete iba biele kamilky na žltom podklade. Ak by ste však mali záujem o iný farebný variant, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám potlačíme celonožky s naším vzorom aj v inej farebnej kombinácii.

 

 

Ktorá farebná kombinácia ulahodila Vášmu oku?

 

 

Komentáre

fullsewingleather Perfektné ☺☺☺

2020-06-17 18:26:59

PokoLoko Ďakujeme :)

2020-06-18 07:24:29
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kamilky - 11803262_Kamilky by PokoLoko
 1 komentárov
 Páči sa 58 ľudom
18,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »