Domov » Žurnál+ » Autor: POHAN s.r.o.

Žurnál+

Ľanové pohľadnice alebo ako zamestnať deti

POHAN s. » 2011-11-01 16:02:09 /  3 komentáre / 8 lajkov

Na začiatku boli obyčajné vianočné pohľadnice a zbytky látok. Nepredané zásoby zo zrušeného obchodu a kúsky ľanu, ktoré by sme inak vyhodili. Potom stačil už len nápad, trocha lepidla a na pár večerov sme mali o zábavu postarané. Každá pohľadnica je originál a každá vznikala za pochodu, čo koho práve napadlo. Deťom sa veľmi páčilo, že mali voľnú ruku pri tvorbe vzorov a naozaj ich to chytilo. Prikladám fotodokumentáciu a naše pohľadnicové dielka :-)

Ľanové pohľadnice sú klasické pohľadnice s vnútrom bez textu a s obálkou. Odo dneška pribalíme ľanovú pohľadnicu ako darček ku každej objednávke. Aj touto malou pozornosťou chceme vyjadriť našu vďaku za Vašu priazeň :-)

Komentáre

makadela juhúú takéto nápady mám rada:)

2011-11-01 16:48:52

Ria-art perfektné :-)

2011-11-01 17:59:58

STAR_ka_DESIGN super...ľan je a ostane ľanom:) a sikovne ruky....nikdy ich nie je dost:)))

2011-11-01 19:01:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Pohan
Pohan
1729 predaných ks, 796 hodnotení

SME ĽUDIA...
...ktorí objavili čaro tradičných materiálov... Záleží nám na tom, aby tradičné prírodné materiály neupadli do zabudnutia a aby sa vrátili do bežného života...
NA VLASTNEJ KOŽI sme si vyskúšali ĽAN... A rozhodli sme sa, že sa o ten P

Vážení naši zákazníci!

Upozorňujeme, že stav skladu, nemusí byť aktuálny. Ak si chcete pred objednávkou preveriť dostupnosť a dodaciu lehotu vybraných výrobkov, kontaktujte nás vnútornou Sashe poštou.

Pripomíname aj možnosť šitia na zákazku. Vyberte si z našich strihov a ušijeme Vám vecičku z inej látky, v inej farbe alebo s inou dĺžkou, úpravami a podobne. Šijeme aj nadmerné veľkosti. Konkrétne požiadavky na zákazkové šitie sa naceňujú individuálne - kontaktujte nás vnútornou poštou.

Ďakujeme za návštevu nášho obchodu!

Pohan rodina

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »