Domov » Žurnál+ » Autor: magda horvathova

Žurnál+

Niečo sladké cukríkové

magda h. » Tvorba / 2021-02-13 14:27:03 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Dnes vám rozpoviem príbeh vzniku jednej krásnej súpravičky z môjho obchodíka.

Veľa vecí v mojom obchodíku vzniká vďaka vám, mojím zákazníčkam.

Všetko sa začína výberom materiálu, keď je to láska na prvý pohľad. Nie je viac čo riešiť.       Zákazníčka mala od začiatku jasno vo výbere materialu. všetko ostatné nechala na mňa 

         

a tak som začala skladať skladačku z tisícich častí. 

Ten kto ma pozná už vie, že robím rada veci inak a nie vždy spravím dve rovnaké veci, pretože byť iným ako ostatný je fajn a nemusíme sa všetci na seba podobať, tak ako ani v reálnom živote sme neni všetci rovnaký a tie rozdiely nás robia výnimočnými, preto som začala robiť detské oblečenie trošku inak. Nech je naozaj detské a nech sú naše deti čo najdlhšie deťmi a nie dospeláci.

Ale späť k tej našej súpravičke. Vždy vyberám iba odskúšané strihy, ktoré sú už osvedčené a pri ktorých ma nečaká žiadne nemilé prekvapenie a tak isto je to aj s materiálom. Od začiatku svojej tvorby som vedela, že lacný materiál nikdy nepoužijem a moje presvedčenie sa mi teraz vracia späť v podobe spokojných zákazníčiek, ktoré sa radi vracajú do môjho obchodíka. 

Ak už mám strih a aj nejakú predstavu ako to bude vyzerať, začína sa tvorba. A poviem vám nie je vždy jednoduchá ( hahaha) nie ,že by zákazníčka nebola spokojná, ale som to skôr ja čo tam pridávam detail, zips, kapucňu. veď nech je to už parádny kúsok.

Tvorba je proces u mňa nevídaný, kedže kresliť neviem. No možno sa čudujete, ako sa potom dá takýto kúsok vôbec vytvoriť, poviem vám s látkami mi to ide jedna radosť. No kreslenie mi nikto do vienka nedaroval a ani som sa to nikdy nenaučila. Čo už , tak som si povedala, že všetko vedieť nemôžem ani ja :-)

A tak skladám a vymýšlam,  až kým sa nedostanem do takejto finálnej podoby.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Pixie
Pixie
Reaguje do 2 hodín

Vitajte v našom svete softshell vecičiek pre detičky. Nech sa vám nosí tak skvele , ako sa nám skvele tvorí. A nech vás teší na každom kroku .


Pôvodné meno megggi

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte