Domov » Žurnál+ » Autor: magda horvathova

Žurnál+

Na začiatku bol sen

magda h. » Tvorba / 2020-09-02 15:57:51 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Kde bolo, tam bolo. Aj takto by sa mohol ten môj príbeh začínať :)

Začal sa pre dvoma rokmi, keď prišli na svet moje prvé súpravičky, ktoré vznikali dosť dlho, kedže som človek dosť puntičkársky a chcem mať všetko v živote dokonalé. ( to však neplatí o poriadku v mojej dielničke , ha-ha-ha. Ten tam mať asi nikdy nebudem. )

Toto boli tie prvé moje kúsky. Ako ste si iste všimli bolo to ešte pod značkou MEGGI MINI rozhodla som sa vsadiť všetko na kvalitu materiálov a kvalitu šitia. Materiály som kupovala a kupujem aj do dnes výhradne na Slovensku a iba tie s najvyššou kvalitou a s certifikátom. 

Vedela som, že to nebude ľahké zviditelniť sa v množstve výrobcov detského oblečenia. No možno som mala niečo čo ostatný nemali. Vytrvalosť a hlavne odhodlanie to nevzdať. Nikdy som nechápala ako môže mať niekto s menej kvalitným oblečením viac predajov ako ja. Áno aj ja som mala pocit občas, že to vzdám. No keď svoju prácu milujete, vzdať to nie je zas až tak ľahké.

Prvá súpravička odchádzala paradoxne do Čiech :) a verte mi že som mala slzi v očiach, keď som ju balila a lúčila sa s ňou, akosi som to vtedy nedomyslela,že raz tá súpravička bude mať iného majiteľa. Dnes sa už lúčim lahšie :)

Prešli dva roky a dnes už vyrábam aj tepláčiky, tričká.

Minulý rok mi do ponuky pribudli aj sladučké pyžamká . Od nich si už krajšie prekvapenie pre detičky predstaviť ani neviem. Sú jemnučké a príjemné na spinkanie a detičky sú v nich na spapanie.

Najkrajšie na celej mojej rozprávke je, že nikdy neskončí, lebo toľko nápadou a druhov látok na svete existuje že nemám šancu to všetko ani vyskúšať. Ale veď to pozná každá tvorivá duša, že naše vymýšlanie nikdy neskončí.........

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Pixie
Pixie
7859 predaných ks, 495 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v našom svete softshell vecičiek pre detičky. Nech sa vám nosí tak skvele , ako sa nám skvele tvorí. A nech vás teší na každom kroku .


Pôvodné meno megggi

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - pyžamko čokoláda - 11498395_pyžamko čokoláda by Pixie
 Páči sa 27 ľudom
6 €
 - pyžamko čučoriedka - 11504226_pyžamko čučoriedka by Pixie
 Páči sa 21 ľudom
20 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte