Domov » Žurnál+ » Autor: Barbora Barutová

Žurnál+

Svadobná kolekcia, náušky pre družičky a nové balenie šperkov.

Barbora B. » Nové výrobky / 2019-09-16 17:00:01 /  2 komentáre / 17 lajkov

Ahojte!

Mám pre vás zopár noviniek z mojej dielničky, ktoré som posledné mesiace pripravovala. Poznáte to, ako si niečo naplánujete a nakoniec vám to trvá tak dvakrát dlhšie? Tak to bolo aj v tomto prípade, nakoniec som sa ale dočkala a novinky úspešne dokončila. 

Nové logo a balenie

Odteraz k vám náušky poputujú v ešte krajších obrandovaných krabičkách. Pod značkou Petit Peanut ma môžete nájsť na sociálnych sieťach (a snáď aj čoskoro na Sashe :D). Zmena názvu značky sa udiala viac menej prirodzene, kvôli doméne a zapamätateľnosti. Ako som vyrábala predchádzajúce krabičky si môžete aj s videonávodom pozrieť tu.

 


Neviete si predstaviť moju radosť, keď som tú obrovskú krabicu od kuriéra vyniesla na tretie poschodie a začala vybaľovať nové krabičky, ktoré som si dala zhotoviť, aj s novým logom. Síce som ich v náhľade videla už predtým, ale držať ich v ruke bol úplne iný pocit. Potom som sa obklopila novými materiálmi a vymýšľala nové balenie. Stužky, vosk, pečatidlá, kvety, hodvábny papier, dokonca obľúbená voňavka... toto všetko som vyskúšala a myslím, že finálna verzia sa ešte bude mierne prispôsobovať. Šperky k vám už ale od minulého týždňa putujú v takomto luxusnom balení, ktoré poteší nie len vás ale v prípade darčeka aj vašich blízkych. Prvé ohlasy na nové balenie boli skvelé, takže ma to len utvrdilo v tom, že to bol krok správnym smerom.

 

Nová svadobná kolekcia

Neviem ako u vás, ale v mojom okolí sa so svadbami roztrhlo vrece. Možno preto som si tento rok dala na svadobných šperkoch naozaj záležať a vyrobila samostatnú svadobnú kolekciu. Od jednoduchších modelov až po prepracovanejšie, no všetky vyrábané s láskou. Všetky náušky, ktoré vyrábam aj sama nosím a môžem potvrdiť, že sú naozaj veľmi ľahučké, vážia len pár gramov. Sú šité z rôznych textílií a na uchu ich takmer necítiť, čo je skvelé, ak ich chcete mať celý deň aj noc ;-). 

Celú svadobnú kolekciu si môžete prezrieť tu. 

Dokonca ma svojimi nápadmi niekedy prekvapíte vy a šperky, ktoré vám zhotovujem na mieru, by mi naozaj nikdy nenapadli. Príkladom sú tieto personalizované náušky pre nevestu (a teraz už aj spokojnú manželku) Mirku, ktorej som na buttonku vyšívala iniciály mien svadobčanov a drobné lístky. Všetko nádherne ladilo s výzdobou a, čo ma teší ešte viac, náušky nosí aj po svadbe, takže aj v bežný deň jej pripomínajú nezabudnuteľné svadobné momenty :)

Náušky aj pre družičky 

Družičky sú dôležitou súčasťou svadby a najmä podpora pre nevesty, či už pri svadobných prípravách ale hlavne pred nimi. Ladiace náušky vyrobené na mieru pre najbližšie osoby, ktoré pri vás stoja v dobrom aj v zlom, sú krásnym darčekom, ktorý využijú aj po svadbe.


Rozšírila som farebnú ponuku náušiek, aby ste mali ešte väčší výber. Môžete ma kontaktovať správou a rovno prihodiť aj fotku šiat, aby sme vedeli zladiť odtieň. Samozrejme v odtieni môžu nastať odchylky, kvôli nastaveniu monitora a svetelných podmienkach pri fotení (a mojej zručnosti namiešať správny odtieň alebo odhadnúť látku) ale môžeme to skúsiť :)


Okrem náušiek mám k dispozícii aj ďakovné kartičky, ktoré vám k objednávke rada zadarmo pošlem v PDF formáte cez vnútornú poštu (vytlačíte si ich koľkokrát chcete, ak by ste sa náhodou pomýlili). Môžete pre vaše sestry, sesternice a srdcu blízke osoby napísať osobné venovanie, poďakovať za všetko, čo pre vás urobili a podarovať ho rovno s náuškami. 

Dôležité PS: O pár dní nastupujem do full-time práce, takže náuškám sa s veľkou pravdepodobnosťou nebudem môcť naplno venovať. Niekoľko vianočných objednávok by som ale vybaviť chcela (plus mám v strede izby obrovskú krabicu s krabičkami, že jó :D), tak ak máte niečo, po čom vám srdce piští alebo by ste chceli darovať, nenechávajte si to na poslednú chvíľu. 

Majte sa krásne a užívajte babie leto :)

S láskou,

Barbora

Komentáre

a_la_mimi nádherné kúsky. A krabičky sú tiež prekrásne

2019-09-17 11:32:22

PetitPeanut @a_la_mimi ďakujem krásne ❤️

2019-09-17 16:32:30

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
PetitPeanut
PetitPeanut
908 predaných ks, 445 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Šperky z ľahkých , antialergických materiálov, trvácnych kovov a minerálov.
Svadobné šperky, strieborné šperky, šperky z plneného zlata

Všetky papierenské vecičky boli presunuté do nového obchodíka https://www.sashe.sk/PetitCreative

ecičky odosielam 1x týždenne, väčšinou STREDY. Ak by vám ale nejaká vecička ponáhľala, napíšte mi správu a nejak to vymyslíme :)


Pôvodné meno arcoiris

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Jemné náušnice s čipkou. Svadobné (Posledné páry) - 13624431_Jemné náušnice s čipkou. Svadobné (Posledné páry) by PetitPeanut
 5 komentárov
 Páči sa 199 ľudom
16 €
 - Svadobné náušnice s čipkou - 11003226_Svadobné náušnice s čipkou by PetitPeanut
 Páči sa 62 ľudom
49 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »