Žurnál+

Pracovné listy pre handmade tvorcov

P
PetitPeanut928 predaných ks, 466 hodnotení

Barbora B. » Tvorba / 2021-03-15 07:00:02 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Ak máte niekedy pocit, že by vaše handmade podnikanie potrebovalo trocha organizácie, všade máte samé papiere a aj tak sa neviete zbaviť pocitu, že ste na niečo zabudli, nie ste v tom sami. 

Dostanete objednávku cez telefón alebo sociálne siete a nemáte si ju kde zapísať. Alebo zapíšete a kým sa dostanete k výrobe, zabudnete, čo klient/ka vlastne chcela a tak znova hľadáte v správach.

Odošlete objednávku materiálu a o pár dní zistíte, že ste na niečo zabudli. 

Nezapisujete si poriadne, koľko času (a peňazí) na výrobu produktu potrebujete. A potom predávate pod cenu a čudujete sa, že vám to nevychádza (#guilty).

 

 

Tvorím už niekoľko rokov, tvorila som popri práci, škole a aj ako hlavnú zárobkovú činnosť a so všetkými týmito problémami sa pasujem neustále. Počas mojej tvorivej cesty som ale našla zopár tipov a trikov, ako si prácu zjednodušiť a chcem sa o ne s vami podeliť :)

Nadizajnovala a vyrobila som pracovné strany špeciálne určené pre tvorcov, ktoré vám pomôžu: 

Zorganizovať si objednávky cez sociálne siete alebo na zákazku (super vec, ak dostávate objednávky napríklad aj cez instagram alebo ponúkate možnosť personalizácie produktu). Nájdete tam priestor pre poznámku či termín, ak klientke/klientovi zákazka súri :)

 

 

Zapísať nápady na kontent. Keď máte objednávkové sucho, akoby ste našli. Odporúčam si plánovať aj viac článkov (alebo postov na sociálne siete) dopredu a pripraviť vizuálny obsah za jeden deň na viac dní/týždňov dopredu. 

 

 

 

 

Pri nových produktoch si zapisovať nie len materiál, ale aj čas potrebný na výrobu a balenie

 

 

A mnoho ďalšieho. Strany sú dostupné v PDF a aj v tlačenej forme, keď vám teda nejaká strana chýba, môžete si ju z pohodlia domova vytlačiť :) Tlačený variant je možné nadierkovať na 4 alebo 6 dierok (v prípade že máte filofax alebo podobný diár).

Strany sú vo formáte A5, pohodlne ich teda viete založiť do diára/karisbloku s krúžkovou mechanikou, alebo len tak na pracovný stôl alebo nástenku. 

Ak taký diár/karisblok nemáte a chceli by ste si strany pekne zorganizovať, v ponuke je aj zvýhodnený balíček pre tvorcov, ktorý okrem pracovných strán obsahuje aj karisblok/diár, krásne laminované predelové strany, čisté a bullet journal strany na písanie a kreslenie a všetky PDF súbory s kalendárom 2021 a ďalšími užitočnými stranami na vytlačenie :)

 

 

K objednávke akejkoľvek tlačenej verzie pracovných strán si môžete vybrať jeden z týchto 4 darčekov, rada vám ich pribalím :) Darčeky odosielam, kým budú zásoby ;-) V prípade vytrhávacích blokov vám ich môžem aj nadierkovať, aby ste si ich mohli vložiť do diára :)

 

 

 

Darčeky na výber:
Fialový vytrhávací blok
Zelený greenery vytrhávací blok
Watercolor vytrhávací blok
A5 Náplne do diára, zlacnený variant

Prajem veľa radosti z tvorby :)

Barbora

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte