SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Zdenka Habánková

Žurnál+

Veľkonočná Aukcia - Pomôžme zvieratkám v núdzi

Zdenka H. » Zľavy a súťaže / 2017-03-30 01:36:33 /  2 komentáre / 9 lajkov

Pokiaľ je to v mojich silách veľmi rada pomôžem...a o to viac, ak je pomoc spojená s handmade tvorbou, ktorá ma neskutočne napĺňa.

Pred pár týždňami ma oslovila jedna veľmi milá pani, či by som bola ochotná venovať niečo zo svojej tvorby na pomoc pre zvieratká z Malej Farmy pri Košiciach. Samozrejme som bez váhania súhlasila. Ide totiž o súkromný azyl pre domáce a hospodárske zvieratá so zlým osudom, ktoré sú v núdzi a potrebujú každodennú starostlivosť a tú im zabezpečujú len a len dobrovoľníci.

Na malej farme je v súčasnej dobe približne 170 zvierat (prevažne psíkov na adopciu, mačičky, zajace, morčatá, poníky, kone, kozy a iné). A určite si viete predstaviť, že takéto množstvo zvierat potrebuje neustálu starostlivosť, krmivo, podstielky a hlavne peniažky na veterinárne poplatky a lieky.

A preto by som vás chcela v mene Malej Farmy poprosiť o pomoc formou Aukcie, kde si máte možnosť vydražiť niečo pekné a potešiť tak seba prípadne svojich blízkych krásnym darčekom :-) Aukcia trvá od 26.3.2017 do 8.4.2017 do 21:00

 

                                                   GALÉRIA VECIČIEK

 

Všetky peňiažky, ktoré aukcia vyzbiera budú venované azylu Malá Farma - Košice a Srdce pre mačky na výdavky spojené so starostlivosťou o zvieratá.

 

A ako som už vyššie spomínala prispela som svojou tvorbou aj ja :-)

Obľúbené mierne visiace náušnice pozlátené 24 karátovým zlatom...                            

 

A roztomilé prívesky/zvieratká na retiazke s karabínkou, ktoré si môžete zavesiť na všetko možné i nemožné :-)

 

Tak ak ste v najbližšej dobe uvažovali si u mňa zakúpiť nejaký milý korálkový prívesok alebo náušničky, vydražte si ich v aukcii a vaše peniaze zaručene pomôžu tam kde je to potrebné!

 

AKO POSTUPOVAŤ?

 

1. Vyberte si vecičku, o ktorú máte záujem a do komentára pod ňu nápíšte sumu, ktorú by ste za ňu zaplatili. Berte prosím do úvahy minimálne prihodenie, ktoré je uvedené pri každej fotke. Ak bude na konci dražby t.j. 8.4.2017 o 21:00 vaša ponuka najvyššia, môžete sa vytešovať :-)

 

                                                       GALÉRIA VECIČIEK

 

2. O vydražení veci Vás bude informovať správou cez FB pani Domča Vargová. Veci si môžete vyzdvihnúť do 20.4.2017 osobne na Kukučínovej 6, Košice (v Kulturparku) alebo vám budú poslané poštou, kde sa k vecičkám pripočítava ešte poštovné.

 

Tak Vám prajem príjemnú zábavu pri dražbe a ĎAKUJEME ZA POMOC!!!

Perlineta - Zdenka :)

Komentáre

tinuszDecorArt Zdenka, tak to je veľmi milé:-)

2017-03-30 09:06:41

Perlineta Ďakujem Martinka, rada pomôžem keď sa dá :)

2017-03-30 10:40:18

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Perlineta
214 predaných ks, 77 hodnotení

"Predstavivosť je začiatok tvorenia. Človek si predstaví po čom túži, chce to, čo si predstaví, a nakoniec vytvorí to čo chce." Pozrite si teda to čo som si predstavila ja. Možno som sa trafila aj do vašich túžob :)

Je mi ľúto, no z časových dôvodov šperky na zákazku/objednávku nevyrábam.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »