Domov » Žurnál+ » Autor: Ivana Vasiľová

Žurnál+

Kvietky už nie sú v móde?!

Ivana V. » Osobné Blogy / 2015-06-26 09:54:06 /  3 komentáre / 20 lajkov

Keď som bola malá (čo už bolo pekne dávno, lebo ja som asi malá nikdy nebola.... ale to je iný príbeh :)), na koniec školského roka sme od maminy vždy "vyfasovali" kvet v celofáne, dosky na vysvedčenie a hajde zvesela ukončiť ďalší rôčik povinnej školskej dochádzky.

Avšak zohnať ten kvietok deň pred vysvedčením, to Vám bol vcelku boj! V kvetinárstvach to bolo k večeru už väčšinou vyplienené, tak sme nakoniec takmer vždy museli oskalpovať našu skalku. Aj tak sa mi zvončeky vždy páčili viac ako karafiáty!

Ale k veci...

Dnes vraj už detváky nosia okrem kvietkov všeličo... čokoládky, bonboniéry, darčekové koše, poukazy, zlaté tehly.... či? :)

Tak mi hlavou preblesklo, že hádam aj niečo ručne vyrobené (voľáky ten héndmejd) a s úsmevom darované by mohlo potešiť učiteľské srdce.

Moje dieťa ešte nechodí ani do škôlky, ani do školy, vlastne pravdu povediac, ešte nevie ani samo chodiť :) Ale viem, že pani učiteľky a pánov učiteľov za ich celoročnú snahu vystrúhať z nezbedníkov ešte trochu šikovnejšie stvorenia v budúcnosti isto potešíme aj niečím sladkým od nás. Snáď sa potešia... i keď čokoláda je čokoláda..... či? :)

Pekný deň!

 

PS: Ale kvietok zo záhrady bude vždy TOP! ;) 

Komentáre

MichelleStyle Čokoláda je síce čokoláda, ale nie je nad kvalitný dobrý slovenský medík :)

2015-06-26 15:12:07

LightAndAngels Súhlasím s Miškou :)... a perfektný nápad, že Sladký medík pre najlepšiu pani učiteľku :) - 100 bodov :)!!!

2015-06-27 21:48:07

LetiTiba To je krásny nápad. Ja byť učiteľkou, iste by som sa medíku potešila dvojnásobne. (Ak by bol od "vlastných" včiel žiaka, alebo "aspoň" pohárik dotvorený šikovnými rukami jeho maamičky tak hádam aj trojnásobne) Nápad sa cení, myšlienka tiež a dobrý med priamo od včiel (nie z obchodných reťazcov) je dobrota mňamková a navyše zdravá! :)

Povedala by som že isto lepšia aj ako čokoláda, ktorej sa učiteľkám musí na konci roka nazbierať nezjediteľné množstvo - a ak sa náhodou netrafíme do jej chuťových preferencií...

2015-06-28 22:43:48

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Pcola
Pcola
1651 predaných ks, 440 hodnotení

Včelia farma Pčola
... voňavé vecičky z včelieho vosku, či už sviečky, magnetky alebo iné ozdôbky, ako aj sladké medové darčeky pre svadobných hostí, kamarátov, oslávencov...
Všetko od našich včielok z rodinnej včelnice na strednom Slovensku!

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - MINImedíky s etiketou - 5397760_MINImedíky s etiketou by Pcola
 7 komentárov
 Páči sa 106 ľudom
1,85 €
 - MINImedíky s visačkou - 5560844_MINImedíky s visačkou by Pcola
 4 komentárov
 Páči sa 92 ľudom
1,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »