Domov » Žurnál+ » Autor: Petra Lukovicsová

Žurnál+

Hľadá sa nový dom s číslom 267

Petra L. » Zľavy a súťaže / 2018-03-14 10:01:06 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Stalo sa nám s jednou milou zákazníčkou také, že vecičku, ktorú si objednala, nakoniec nechcú použiť. Uvedomili si, že by sa im k domu hodilo niečo iné, modernejšie, čo jej vyrobím. Bolo by však škoda hodiť túto tabuľku len tak do zberu. Preto vám ju tu ponúkam za špeciálnu cenu 50 eur a ani poštovné náklady by ste v tomto prípade neplatili. Budeme dúfať, že si nájde svoj nový domov :)

Kovová tabuľka s popisným číslom 267, hrúbka 3mm, pozinkovaná proti hrdzaveniu, čierna trvácna farba (práškový vypálený lak), s kovovými tyčkami, vhodná na zapichnutie do zateplenej fasády. Veľkosť 29x43cm

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Pch
Pch
911 predaných ks, 489 hodnotení

Celokovové masívne tabuľky, navrhované našou ilustrátorkou, každá jedna je nakreslená na mieru vašim požiadavkám a každá je originál. Tabuľky sú kvalitne povrchovo opracované a trvácne. Vyrábame aj dekoratívne brány a bytové doplnky. Indiv. prístup.

Objednávky prijímam vždy do konca mesiaca a následne idú začiatkom nasledujúceho mesica naraz do výroby, ktorá je technologicky zdĺhavejšia (cca 4-6 týždňov) ale výrobok je vďaka tomu kvalitný a trvácny. V prípade špeciálnej príležitosti, že potrebujete výrobok nevyhnutne skôr, je dohoda možná.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Číslo na dom / s domčekom / 3 číslice - 4298110_Číslo na dom / s domčekom / 3 číslice by Pch
 1 komentárov
 Páči sa 23 ľudom
55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »