Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Okuliarová

Žurnál+

Zo starého nové č.24 - lavička

Martina O. » Fotopostupy a Návody / 2019-08-07 08:48:35 /  2 komentáre / 9 lajkov

Alebo ako som novú lavičku premalovala 

Túto lavičku sme doma nemali dlho možno rok či dva. Dali sme ju na chodbu no môj pes sa rozhodol, že na nej bude sedávať on. Nemala som srdce ho z tade vyhadzovať a tak som ho nechala vyvaľovať sa na nej. A tak časom ostala látka na nej špinavá a nedala sa ani vvytepovať.

Tak som sa rozhodla , že ju vyskúšať premalovať. Pozrela som si na internete návody ako použiť farbu Annie Sloan na latku. Priznám sa, že som sa naozaj bála čo z toho bude. Farbu som rozriedila s vodou a natrela som látku prvou vrstvou farby. Nechala som farbu 24 hodín schnúť a náter som zopakovala ešte raz s farbou len mierne rozriedenou. Po uschnutí som na látku neniesla vosk od Annie Sloan. S výsledkom som naozaj spokojná látka vyzerá skvelo a je príjemná na dotyk. 

Drevo som vyčistila lebo pôvodne bolo v zahyboch niečo biele. Nie som si istá či to bola biela farba alebo tmel. Drevo som prebrúsila jemným brúsnym papierom a natrela som ho bielou farbou annie slohan. Po 24 hodinách bol náter suchý a tak som neniesla vrstvu číreho vosku od annie slohan.  

Ps 1 : prvý krát som farbila latku a dopadlo to dobre 

Ps 2 : v poslednej dobe často používam farby a vosk od annie Sloan  a som s nimi spokojná - veľmi dobre sa mi s nimi pracuje a sú naozaj veľmi kvalitné

S pozdravom Martina 

Komentáre

jejdanenky Super tip, ak už raz nepôjde vyčistiť naša obľúbená fotela!

2019-08-07 12:04:35

Patina.s.Martinou ❤️ Ďakujem Jediný kto neni nadšený je môj pesLebo už nemá miesto na vyvalovanie :) xixix

2019-08-07 13:23:01

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Patina.s.Martinou
Patina.s.Martinou
255 predaných ks, 124 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Vidiecke dekorácie pre útulný domov. Zo starého - nové, šité, kreslené, aranžované vecičky vo vidieckom štýle.

Čakacia doba sa môže predĺžiť podľa aktuálneho počtu objednaných vecí. Nakoľko všetky vyrábam sama vlastnoručne. Tak sa vopred informujte ak si chcete kúpiť vec na objednávku. Ďakujem za pochopenie. Veci skladom posielam do druhého dňa od objednania.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »