Žurnál+

Svadobná kolekcia skladom

P
Papieriky269 predaných ks, 124 hodnotení

Jana G. » Tvorba / 2024-06-10 13:00:02 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Tento rok sme si pre Vás pripravili novú svadobnú kolekciu skladom. Keďže chápeme, že občas potrebujete last minute svadobný dar, máme pre Vás svadobné albumy, ktoré môžete mať doma do troch dní.

 

 

 

Svadobné knihy hostí si môžete personalizovať textom knihy hostí, pod ktorým budú uvedené mená a dátum svadby. Novinkou je nová krásna razba na knihy hostí podľa návrhu od Lindy, ktorá kreslí a tvorí pod značkou Kochač, a ktorá pre Papieriky vytvorila už viacero nádherných originálnych návrhov. Táto razba umožňuje dvojvrstvový, čiže dvojfarebný efekt razby a je naozaj nádherná obzvlášť na zamatovej flokáži. No veď sa presvedčte sami:-)

 

 

 

Poďakovania rodičom sú už stálicou v našej ponuke a vždy sa snažíme mať skladom niekoľko kúskov pre Vás. Ich jedinečnosťou je, že to nie je len personalizovaný text, ale aj miesto, kde môžete vložiť najobľúbenejšie spoločné fotografie s rodičmi, či osobný list.

 

 

 

Tohtoročnou novinkou sú svadobné sľuby a keďže sme sa sami nevedeli rozhodnúť, ktorá verzia sa Vám bude viac páčiť, vytvorili sme dva varianty- z ručne vyrobeného smotanového papiera so zlatou razbou a pečaťou, druhý variant sú pevné poťahované dosky s hodvábnou stuhou. Čo sa Vám bude viac pozdávať, to zaradíme do stálej ponuky, takže je to na Vás:-)

 

 

 

Veľmi radi Vám vytvoríme svadobné sady na mieru, s razbami na mieru, tak aby ste mali všetko krásne tip top zladené, zamatové či papierové obálky na svadobné oznámenia či pečate.

 

 

 

 

Tešíme sa, že každoročne môžeme byť súčasťou Vašich najkrajších dní a sme veľmi vďační, keď pre Vás môžeme vyrábať miesto pre Vaše spomienky.

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Poďakovanie pre rodičov skladom 2 ks - 15847416_Poďakovanie pre rodičov skladom 2 ks by Papieriky
 Páči sa 18 ľudom
60 €
 - Svadobná kniha hostí/ album skladom - 16641042_Svadobná kniha hostí/ album skladom by Papieriky
 Páči sa 4 ľudom
70 €
 - Svadobný album skladom - 16641048_Svadobný album skladom by Papieriky
 Páči sa 6 ľudom
80 €
 - Svadobné sľuby - 16641088_Svadobné sľuby by Papieriky
 Páči sa 6 ľudom
22 €
 - Svadobné sľuby - 16641112_Svadobné sľuby by Papieriky
 Páči sa 7 ľudom
54 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »