Žurnál+

Listy pre Teba- nová kolekcia Pastel

P
Papieriky152 predaných ks, 85 hodnotení

Jana G. » Tvorba / 2021-07-23 13:00:01 /  3 komentáre / 11 lajkov

"Láskavé slová sú darom na druhú: pre toho, kto dostáva, aj pre toho, kto viaže stuhu." @peace_menka

 

 

Listy pre Teba vznikli minulý rok z lásky pre dve lásky, moje deti. Obsahujú 19 listov od narodenia až po dospelosť, ktoré deti dostanú v dospelosti a verím, že sa pre nich stanú pokladom. Láskavý a úprimný odkaz rodičov pre svoje dieťa, dospelé dieťa. Myšlienky, ktoré mu ešte nemôžete, nemáte odvahu povedať, odkaz pre jeho dospelé ja. Prebudenie tých najkrajších spomienok, priznania, vyznania, povzbudenia. Je to dar nielen pre dieťa, ale aj pre rodiča.

 

 

Po prvej kolekcii Neskorá jeseň bolo jasné, že Listy každý vidí inak, vníma inak. Pre Vás to boli aj listy pre vaše vnúčatá. Pre Vašich najlepších priateľov. Pre vašu snúbenicu, ktorej ich dáte v deň svadby ako ten najosobnejší svadobný dar, vyznanie. Dokonca listy svojmu staršiemu ja. Každý vnímal prvú kolekciu Listov po svojom a to bolo naozaj krásne. Zistila som, že ľudia ešte nezabudli písať listy, vyznania, spovede, pretože písanie lieči. V tejto rýchlej dobe je písanie listov stíšenie, sprítomnenie sa, ponorenie sa do seba, do svojich skrytých vnútorných spomienkových pokladov, úľava. A preto je také potrebné. 

 

 

Listy pre Teba sú preto takým jemným postrčením k návratu k písaniu...rukou...na papier...veľmi osobne :-)

 

 

V novej kolekcii Pastel som si pre Vás pripravila 4 pastelové odtiene, kvalitné materiály, nové odtiene a motívy samolepiacich pečatí a hodvábnych stúh. 

 

 

Ručne vyrobená krabička s nádhernou zlatou razbou ukrýva obálky s listami na hodvábne jemnom papieri. Vytvorila som pečate, uložené v bavlnenom vrecúšku so zlatou razbou, ktorými zapečatíte každý list. Čerešničkou na torte je nádherná stuha z prírodného hodvábu.

 

 

Farbu obálok, stúh, samolepiacich pečatí si môžete vybrať zo vzorkovníka. Pečate vyrábam ručne tak, aby ste ich mohli bez námahy po napísaní listu nalepiť na obálku.

 

 

Listový papier je vyberaný veľmi starostlivo, aby spĺňal ekologické certifikáty, ale zároveň, aby ste mali pri písaní príjemný pocit. A najmä, aby odolal času a nežltol, aby vaše listy boli čitateľné aj o 100 rokov.

 

 

Verím, že sa Listy pre Teba stanú pokladom. Pre vás aj pre toho, kto listy dostane:-)

Komentáre

MinJuras Krasne, vkusne a velmi mile... Prakticky darcek :)

2021-07-22 11:00:321x

PenazenkaLeather Krásne jemné farby

2021-07-23 13:06:061x

PetitPeanut To je nádherné, všetko do detailu premyslené a krásny darček :)

2021-07-23 14:14:291x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Listy pre Teba - 13619788_Listy pre Teba by Papieriky
 1 komentárov
 Páči sa 51 ľudom
54,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »