Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Múdra

Žurnál+

Silná vs. krehká žena leta 2019

Martina M. » Osobné Blogy / 2019-02-26 20:52:39 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

V dámskej móde leta 2019 sa predstavuje žena, ktorá si vie dokonale užiť svoju ženskosť vo všetkých svojich polohách. Je krehká a nežná v odtieňoch ružovej, volánoch a riasených sukniach, ktoré jej dodávajú dokonalý pohodový letný prázdninový a jemne romantický výraz. Je správne ambiciózna a zároveň sexi v kratučkých šatách v trapézovej alebo štíhlej „I“ siluete. Silnou je vo všetkých tých signálnych farbách ako je oranžová či trávová zelená a sebavedomou je v čiernych a bielych minimalistických outfitoch.

Módny dámsky manuál na leto 2019 potvrdzuje dlhšie trvajúcu tendenciu a tou je návrat šiat s rôznymi dĺžkami sukní, znovuobjavenie volánov a dôraz na pás, ktorý je často zdôraznený opaskom a s ním sa dá doslova čarovať. Dlhé, dvojité, úzke ale aj široké opasky sa objavujú všade a sú módnym doplnkom No. 1 tohto leta. Vedľa šiat s jasne zvýrazneným pásom vracajú sa aj šaty v jemne priliehavej línii à la tričko a voľné bublinové mini šaty s hlbokým výstrihom na chrbte. Jednoducho šaty nemôžu chýbať šatníku žiadnej ženy.

Biele tričko či top patrí do letného módneho balíčka aj na toto leto. Kombináciou s voľnými nohavicami, resp. dlhými naberaným sukňami alebo úzkymi sukňami s lampasmi sú veľmi silným impulzom, ktorý má v sebe zakódovaný ten správny rytmus dnešnej doby, fúziu rôznych štýlov. Kombinácia dlhej sukne ako čisto ženského prvku so športovým odkazom T-shirt a k tomu opasok a tenisky má tú správnu módnu energiu. Čo sa týka nohavíc, na ulici stále vidíme viac úzkych, obtiahnutých nohavíc, no na módnych predvádzacích mólach už hodný čas prevládajú nohavice, rovnako ako sukne, stiahnuté v páse, s vysokým pásom a hlavne záhybmi, resp. riasením uvoľnené partie bokov. Opäť len treba zopakovať, že v rámci celkového vzhľadu aj v prípade kombinovania nohavíc a sukní s tričkami a topmi ide o fúziu niečoho subtílnejšieho s niečím objemovo výraznejším. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
PLZR
PLZR
637 predaných ks, 242 hodnotení

Moje meno je Martina, aj keď som operná speváčka a umenie ma inšpiruje v mojom živote, móda, kreativita s ňou spojená, ma priťahuje od malička. Tu na tomto portáli by som rada predstavila moju tvorbu v štýloch street wear PLZR a eleganciu PLEZURO.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Biely opasok s potlačou I love nature - 10481961_Biely opasok s potlačou I love nature by PLZR
 Páči sa 44 ľudom
9 €
 - Čierny opasok s potlačou I love nature - 10481973_Čierny opasok s potlačou I love nature by PLZR
 Páči sa 52 ľudom
9 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »