Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Múdra

Žurnál+

Certifikovaný proces šitia

Martina M. » Tvorba / 2019-01-21 17:00:02 /  4 komentáre / 37 lajkov

Organická bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je len povinným začiatkom, no ku konečnému produktu s týmto označením musí producent zabezpečiť aj certifikovaný proces šitia, ktorý musí v každom jednom procesnom úkone napĺňať veľmi prísne pravidlá.

My, v módnej značke PLEZURO, sme tak vo svojej krajčírskej dielni zabezpečili osobitné miesto na skladovanie organickej bavlny tak, aby neprichádzala do kontaktu s inými necertifikovanými textilnými materiálmi. Pri budovaní dielne bolo potrebné zabezpečiť pravidlami určené usporiadanie šijacích strojov, odkladacích boxov, balenia a expedície.

Navyše našim krajčírkam zabezpečujeme vysoko nadštandardné pracovné prostredie, dostatočný pitný režim a každý deň ovocie. Tieto kritériá sú pravidelne kontrolované s tým, že licencia, označenie GOTS na konečných produktoch, sa firme obnovuje vždy len na jeden rok. Výsledkom tohto certifikovaného procesu šitia v dielni, ktorá spĺňa všetky požiadavky na výrobu produktov s označením GOTS je, že spotrebiteľ dostane od nás produkt, ktorý po všetkých stránkach napĺňa etický ako aj enviromentálny rozmer a navyše mu poskytne skutočné potešenie pri samotnom nosení.

Obliekať si spodnú a nočnú bielizeň z certifikovanej organickej bavlny je jednoducho prvý krok k tomu, aby ste sa vyhli všetkým rizikám, čo sa týka alergií na chemické hnojivá, pretože tie sú pri pestovaní organickej bavlny vylúčené. Ďalej tu odpadá možnosť kontaminácie nežiaducimi látkami počas transportu, pretože PLEZURO Organic produkty sú vyrobené na Slovensku. Nuž a nakoniec je to jedinečný pocit z nosenia tohto oblečenia, ktoré naše telo svojou jemnosťou, ľahkosťou a jedinečnou kvalitou prameniacou z prírody doslova rozmaznáva, hladká a upokojuje.

Komentáre

SusanRosy opäť krásny článok, teším sa tejto značke, ďalší skvelý krok k zlepšeniu životného prostredia a aj nášho zdravia :) držím palce s výrobou a predajom :)

2019-01-21 17:40:56

PLZR Ďakujeme za podporu redakcii a taktiež čitateľom ❤

2019-01-21 21:20:231x

MirianaOli Podporujem slovenskú tvorbu šikovných ľudí, ktorých tu máme a ich krásne výrobky ako sú tieto:)

2019-01-22 08:53:26

MirianaOli Podporujem slovenskú tvorbu šikovných ľudí, ktorých tu máme a ich krásne výrobky ako sú tieto:)

2019-01-22 08:53:26

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
PLZR
PLZR
32 predaných ks, 22 hodnotení

Moje meno je Martina, aj keď som operná speváčka a umenie ma inšpiruje v mojom živote, móda, kreativita s ňou spojená, ma priťahuje od malička. Tu na tomto portáli by som rada predstavila moju tvorbu v štýloch street wear PLZR a eleganciu PLEZURO.

AKCIA NA PÁNSKE OBLEKY!
Využite viac ako 50% zľavu na všetky pánske obleky!!!

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Dámska nočná košeľa s krajkou z organickej bavlny - 10254139_Dámska nočná košeľa s krajkou z organickej bavlny by PLZR
 1 komentárov
 Páči sa 47 ľudom
59,- €
 - Dámske krátke pyžamko s krajkou z organickej bavlny - 10255032_Dámske krátke pyžamko s krajkou z organickej bavlny by PLZR
 2 komentárov
 Páči sa 41 ľudom
49,- €
 - Dámska nočná košieľka z organickej bavlny - 10259511_Dámska nočná košieľka z organickej bavlny by PLZR
 3 komentárov
 Páči sa 41 ľudom
49,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »