Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Kubanova

Žurnál+

Predstavujeme našu ucelenú usňovú kolekciu.

Zuzana K. » Tvorba / 2020-11-23 07:00:01 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

Tento rok bol pre nás výnimočný. Hneď v marci sme si uvedomili, aké máme šťastie, že tvoríme rukami. Máme svoj ateliér a prácu, čo nás baví. Marec je pre nás vždy taký začiatok roka. Predstavujeme nejaké novinky, ale hlavne začína sezóna marketov. To je obdobie, na ktoré sa najviac tešíme a intenzívne makáme, aby sme vám predstavili našu tvorbu naživo. Tento rok sa ale postupne všetky markety zrušili a aj objednávok ubudlo. Ale keďže sme mali materiál, využili sme čas na šitie rúšiek. Najskôr pre rodinu, susedov a známych a keď už nám to išlo lepšie od ruky, rozdali sme nejaké aj na poštu, do nemocnice, kde bolo treba.  

Vždy sme sa naháňali a zrazu nebolo kam. Využili sme domácu karanténu na experimentovanie a dotiahnutie nápadov, ktoré boli rozpracované už dlhý čas. Spomalili sme. Celú jar a leto sme pracovali v našej záhrade a popritom s radosťou skúšali nové veci v dielni. Vysadili sme kopec stromov, kvetín. Presadila som všetko hádam 5krát, kým som nebola spokojná. Sami sme zrovnali pozemok a zasiali trávnik. Urobili drevenú terasu, na ktorú som zvlášť hrdá. Naučiť sa rezať na pokosovej píle bola hračka :). Po večeroch sme trávili všetok čas v dielni. Nakoniec bol pre mňa rok 2020 úplne iný ako tie predchádzajúce. Bol ťažkým rokom, ale zároveň rokom dokončených projektov a znova nájdenej vášne pre navrhovanie a skúšanie nových techník. Zastavili sme sa a zamysleli ako ďalej. Naučili sa ešte úspornejšie tvoriť nové veci a využívať ešte viac lokálne zdroje. 

Predstavujeme vám našu dlho pripravovanú ucelenú usňovú kolekciu. 

Ako prvú predstavíme kabelku MACRON. Je to dospelejšia sestra obľúbeného guľatého CAKE. Asi prvej kabelky, ktorú som ušila ešte na vysokej škole. Okrúhla kabelka sa stala naším poznávacím znamením a v rôznych obmenách ju ponúkame už skoro 15 rokov.  

 

Macron je elegantná, rozkošná kabelka na kopec drobností. Každá majiteľka je však prekvapená, koľko vecí sa do nej zmestí. Farebnosť je inšpirovaná týmto sladkým zákuskom. Nájdete tu však aj klasické nadčasové farby, ktoré doplnia váš kapsulový šatník.

Kabelka je ručne vykrájaná a ušitá z talianskej prírodnej usne. Na prednom dieli je vyrazené strieborné logo. Podšívka je z nepremokavej, pevnej tkaniny, vo vnútri je vrecko. Všetky dielce sú vystužené penou. Kabelka tak ani rokmi používania nestratí svoj pekný vzhľad. Odnímateľný remienok z usne je nastaviteľný, aby sa taška dala nosiť na ramene, ale aj crossbody cez telo.

Pridali sme aj obľúbené batohy z prírodnej usne. Je to kvalitný, nadčasový kúsok, ak radi nosíte batohy, oplatí sa doň investovať.

Mestský elegantný batoh z prírodnej usne.

Na prednom dieli je priestranné vrecko na zips. Vo vnútri je vrecko na zips a ďalšie vrecká na telefón a drobnosti, na zadnom dieli priehradka na notebook.

Batoh má usňové, na ramenách dokonale sediace popruhy, ktoré sú zakončené koženými nastaviteľnými remeňmi. Batoh je preto komfortný na nosenie a prispôsobí sa každej postave.

Ruksak pojme notebook 13,3 palcový, tiež formát A4.

Nabudúce predstavíme ďalšie usňové kabelky. Modely classic a mini a tiež úplnú novinku. Model saddle v dvoch veľkostiach. Pribudnú aj hravé puzdrá na telefóny a tiež peňaženky. Poodhalíme aj niečo zo zákulisia celej prezentácie a fotenia usňovej kolekcie.

Ďakujeme za podporu nielen v tomto ťažkom roku. Nesmierne si vážime váš záujem a je potešením zlepšovať sa a vytvárať stále niečo nové.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

PART
PART
1761 predaných ks, 697 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Značka PART sa zrodila z lásky k jednoduchosti a kvalitne spracovaným remeselným výrobkom. Názov odkazuje nielen na históriu a tradíciu mesta Partizánske kde návrhy vznikajú, ale aj na všetky časti skladačky, vďaka ktorým vzniká dokonalý produkt.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Macron moca - 12517072_Macron moca by PART
 Páči sa 57 ľudom
125 €
 - Macron karamel - 12514901_Macron karamel by PART
 2 komentárov
 Páči sa 56 ľudom
135 €
 - Macron punch - 13179264_Macron punch by PART
 Páči sa 46 ľudom
105 €
 - Macron Tomato - 12688880_Macron Tomato by PART
 Páči sa 44 ľudom
135 €
 - Leather backpack Olive - 12709195_Leather backpack Olive by PART
 Páči sa 21 ľudom
250 €
 - Leather backpack Black - 12649277_Leather backpack Black by PART
 Páči sa 30 ľudom
250 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »